Wpis z mikrobloga

@lubie_jesc: obecnie każdy byle kartofel swoją polskość identyfikuje z Sienkiewiczem, Kopernikiem czy Dmowskim, a prawda jest taka, że przeciętny pseudopatriota wielki Bolak-katolik pierwszy #!$%@?łby się na gestapo, że inny Żyda chowa żeby dostać dodatkowy przydział szlugów i wutki, pierwszy wydyma rodaka na zachodzie, a dziecko nazwie Brajan albo Thomas, żeby się poczuć światowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubie_jesc: Ja dostanę 500. Tzw. mieszane uczucia - z jednej strony rozdawnictwo, z drugiej to ja lepiej wiem jak to wydać, a z trzeciej to podatków place tyle ze te 500 to tylko częściowy zwrot. Odłożę rocznie 6tys i wyśle dzieciaki na wakacje
  • Odpowiedz
@thymusPL: ja bym się do tych 500zł nie przywiązywał, bo supermarkety już ogarniają sposoby na uniknięcie opodatkowania, a banki prawdopodobnie zmniejszą udzielanie kredytów o 30-40% bo będą miały lepsze sposoby na inwestowanie:)
  • Odpowiedz
@lubie_jesc: widać, że ktoś kto nabazgrał tego demota nie miał z żadną patolą do czynienia. Dzieci patoli w 99% zostaną w tej patologii. Szansę mają dzieciaki, które zostaną odebrane rodzicom i oddane do rodzin zastępczych gdzie zostaną oderwane od chorego środowiska. Nic to jednak nie pomoże tym, którzy mają wrodzone wady powodowane chlaniem przez matkę wódy przez całą ciążę...
  • Odpowiedz
podatków place tyle ze te 500 to tylko częściowy zwrot. Odłożę rocznie 6tys i wyśle dzieciaki na wakacje


@thymusPL: a to ty myślisz ze płacisz podatki żeby dostać je z powrotem? A ty myślisz ze straż, szpital, policja, wojsko, topr, wopr czekają żeby uratować twoje darmowe życie tak, o? Że drogi buduje się z nudów za wydrukowane pieniądze? Ze komunikacja miejska i PKP utrzymuje sie z biletów? Ze latarnie świeca bo
  • Odpowiedz
obecnie każdy byle kartofel swoją polskość identyfikuje z Sienkiewiczem, Kopernikiem czy Dmowskim, a prawda jest taka, że przeciętny pseudopatriota wielki Bolak-katolik pierwszy #!$%@?łby się na gestapo, że inny Żyda chowa żeby dostać dodatkowy przydział szlugów i wutki, pierwszy wydyma rodaka na zachodzie, a dziecko nazwie Brajan albo Thomas, żeby się poczuć światowo


@bialawitz: To jest tak samo jak z tym, że prawie każdy narodowiec porównuje się do Husarii. Biorąc jednak pod
WezelGordyjski - > obecnie każdy byle kartofel swoją polskość identyfikuje z Sienkiew...

źródło: comment_QVFkruB24QOfrot0ojP9UCUvtlZ7CXa3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lubie_jesc: Matko boska, kiedy demoty z portalu z bezbekowymi memami, obrazkami z 9gaga z przetłumaczonymi podpisami i pseudogłębokimi przemyśleniami życiowymi stał się śmietnikiem na polityczne wypierdy prawicowych sebiksów? :/
  • Odpowiedz