Wpis z mikrobloga

@MoralneSalto: powiem Ci tyle, wiem empirycznie że da radę zrzucić nawet astronomiczną wagę jeśli się chce

z drugiej strony, jest to bez sensu, bo są chłopcy którzy mają taki fetysz, że lubią jak jest kogoś dużo.

najlepiej #!$%@? opinie innych i #!$%@? się piwem, to uniwersalny środek na wszelkie ułomności

i nie dziel się żadnymi prywatnymi danymi ani zdjęciami na mirko. Po co jakiś dwu-komórkowy, pływający w swoich rzygach i szczynach
@MoralneSalto: ale to są czasem smutne historie

kiedyś czytałem o dziewczynie która była normalna, under 100k

jej facet ją utuczył do 260kg, na dobrą sprawę zrobił z niej niepełnosprawną...po czym ją zostawił

a ona nie chciała być gruba, tylko tyła dla niego (,)
@deroo:

a ona nie chciała być gruba, tylko tyła dla niego (,)


No to niestety wina starych tej dziewczyny, nie dość że ją utuczyli, to jeszcze puścili w świat skrajnie niedojrzałą córkę, która da z sobą zrobić wszystko
@akwen: ja tez wiem :) wazylam 39kg i wiesz co? Czulam sie #!$%@?. Teraz lubie siebie, atencja sie zgadza, zyc nie umierac :) wiem, ze tacy sa - codziennie sie o tym przekonuje. Sa i jest ich wiecej, niz komus moze sie wydawac. A tak serio teraz zapytam, faceci fapuja do zdjec samej twarzy?
@deroo: troche smieszkowalam :) to o czym piszesz to juz patologia,260kg chyba samo z lozka nie