Wpis z mikrobloga

Mirki, robię sobie artykuł o słuchawkach, wśród nich znajdą się również konstrukcje zamknięte, półotwarte i otwarte, ale to najmniej ważne. Planuję wrzucić do środka coś, co przyda się graczom - przedział cenowy nieważny. Jakie macie doświadczenia, oraz które modele bezsprzecznie wygrywają w swoich przedziałach cenowych? Myślałem typowo o Kingstonach HyperX i chociażby czymś tam od SteelSeries. Jak znacie coś jeszcze to będę wdzięczny :)

#pcmasterrace #sluchawki i trochę #csgo bo dużo wpisów w tym temacie się pojawiało :)
  • 17
@ZjemCiKeczup: albo nie umiesz czytać, albo jesteś głupi. Kingstony HyperX to zwykły, #!$%@? rebrand bardzo dobrych Takstarów. Co do Senków się nie zgodzę, bo potrafią zrobić kozacką budżetówkę, a #!$%@?ć modele powyżej 800 zł, które mogłyby śmiało walczyć z high-endem. Modele dla graczy to ogólnie pyta nie do słuchania muzyki, ewentualnie tylko jeśli ktoś ma #!$%@? w uszach. :) Pomijam fakt, że i tak 90% osób podpina to do integry. Ale
@ZjemCiKeczup: wiadomo, że z chin, ale nie było mowy o cenie rynkowej w polsce. Ja kupowałem w zeszłym roku jak jeszcze dolar stał koło 3,3 zł, więc wyszło mi coś koło 150, tutaj można kupić w fajnej cenie http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-TAKSTAR-T-S-Pro80-Professional-Audio-DJ-monitor-Closed-Dynamic-Stereo-Headphones-Pro-80/1460628875.html?spm=2114.01020208.3.37.1S8mFp&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_1_79_78_77_82_80_62_81,searchweb201560_3
@PanicInDetroit: Mnie #!$%@?łby ten spiralny kabel, nie chcę mi się robić recablingu :P. Cena spoko, gorzej jak cło dowalą lub VAT bo to już powyżej 150 zł. Ogólnie to miałem budżet na słuchawki 550-600 zł, ale jak usłyszałem granie Kingstonów w porównaniu do M50x i K550 to wziąłem Kingstony vel Takstary