Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski . Czy od razu wiecie/wiedzialyscie ze to ten facet na cale zycie
? Czy przekonujecie sie o tym znacznie pozniej. Moja dziewczyna twierdzi ze kocha, ale nie jest przekonana w100% ze to na cale zycie. Czy to znaczy ze jestem tylko na przeczekanie. Czytajac babskie fora (wiem, ze internet to slabe zrodlo )wiekszosc twierdzi ze wiedza to od pierwszego wejrzenia..

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypoczkowyJUSER: bzdury kompletne. Człowiek dorasta i myślenie się zmienia. Nie ma czegoś takiego jak "miłość na całe życie" - sam decydujesz, czy chcesz być z daną osobą przez całe życie. Codziennie, każdego dnia podejmujesz taką decyzję. Po pierwsze żeby stworzyć udany związek trzeba do siebie pasować - "od pierwszego wejrzenia" to możesz tylko wiedzieć, czy ci się osoba podoba wizualnie. Po drugie żyjemy w dzisiejszych czasach w dobie konsumpcjonizmu, każdy
  • Odpowiedz
@wypoczkowyJUSER: nie, ale za to wsrod moich kolezanek (i mnie tez sie zdazylo) bylo jedno zdarzenie, po ktorym zapalila sie lampka "tak, to ten!". U jednej bylo to po wypadku, jak najpierw zadbal o nia a pozniej o siebie, u innej ktoregos ranka tak o, po prostu. Temat w naszym rozowym towarzystwie walkowany ok. Miesiac temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypoczkowyJUSER: kiedyś patrząc na swojego znajomego przeszło mi przez myśl "jakby to było się z nim całować itd." zaraz po tym miałam takie wielkie wtf skąd mi to do głowy przyszło, mam niebieskiego jestem z nim szczęśliwa, nie chcę nikogo innego. O całej sytuacji zapomniałam. Jakiś miesiąc później niebieski mnie rzucił (spodobała mu się inna), a kolejny miesiąc później zaczęła się nawiązywać bliższa relacja z tym znajomym. Teraz jest całkiem
  • Odpowiedz
@wypoczkowyJUSER: Nie wierz w to durne babskie gadanie. Każda taka mądra po paru latach, że po krótkim kontakcie wzrokowym poczuła te iskry, nogi się pod nią ugięły i już wiedziała, że będą razem do końca życia. G---o prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynały tak jak wszyscy, co najwyżej mogło na początku iskrzyć mniej lub bardziej. Albo nawet wcale.
  • Odpowiedz
@siecburdelipowsiach: no właśnie każda twierdzi że z obecnym partnerem od razu TO poczula, albo bardzo szybko. W sumie to bardzo rzadko, któraś powie to za krótko żebym była pewna. Tylko jak coś nie wyjdzie to później w sumie nic nie czuła i go nigdy nie kochała ...
  • Odpowiedz