Wpis z mikrobloga

@robertx: Stosunek to 1:1. Monitor mam, komputer ma ogólnie być, po prostu być. Od roku używam "rodzinnego" laptopa i mam już dość. Chciałbym od czasu do czasu w coś zagrać. Nie nastawiam się, że na zestawie za 3k PLN będę grać w najnowsze tytuły w FHD i ustawieniach ultra. Ale fajnie byłoby pograć chociaż płynnie na gorszych ustawieniach.
@animetopedal: Zanim odpowiesz pozwolę sobie Cię zmasakrować bo nie trawie pieprzenia takich głupot.
Jak widać Sandisk jest wolniejszy ok. 8 % od Cruciala BX100 i 10 % od Samsunga 850 EVO. Teraz popatrzmy na ceny z morele - Samsung droższy o prawie 50 % a zysk mamy 10 % wydajności, Crucial minimalnie tańszy ale też mniej wydajny. Co więc z tego wynika? Że najbardziej opłacalny jest ten Sandisk. A te twoje
e.....4 - @animetopedal: Zanim odpowiesz pozwolę sobie Cię zmasakrować bo nie trawie ...

źródło: comment_bXwR44lPDXXS7fGN49jsYg3YS6KU8rA3.jpg

Pobierz
@animetopedal:
Ale Ty wiesz że takie testy możesz sobie co najwyżej do kieszeni włożyć. Do realnej wydajności im daleko. Nadal czekam na taki który wskaże te kilka razy mniejszą wydajność

gdzie sam porównujesz wersje 250 GB gdzie mówimy o 120?

Wersja 120 a 250 GB różni się jedynie w zapisie. Spadek wydajności w każdym z dysków będzie podobny.
Podsumowanie z testu Pure PC

Seria SanDisk SSD Plus okazała się w gruncie
@ediz4: Okej, miałem się wstrzymać od fali tekstu przy poprzednim komentarzu ale twoja hipokryzja naprawdę potrafi zadziwiać. Po pierwsze - zarzucasz mi brak wiedzy i próbujesz parować moje argumenty tym że takie testy nic nie znaczą. Jak rozumiem większe znaczenie mają twoje z PClaba(!), gdzie bazują dokładnie na tym samym? No okej. Idąc dalej, dysk to nie tylko pare cyferek zapis/odczyt. A odnosząc się jeszcze raz do twojej tabelki i zarzucania
@animetopedal:

wrzucając jeden śmieszny screen z którego nie wynika nic i odczytując po kolei co z tej tabelki idzie wyciągnąć - tu 8%, tam 10% i voilà! Kolejny triumf w internetowej wojnie....

Poczytaj metodologię testową Pclaba i Pure PC zanim zaczniesz dalej zakrzywiać rzeczywistość. Główny nacisk kładzie się na realne testy typu kopiowanie plików, instalacja programu, pakietu a nie testy syntetyczne z ASSD które nijak nie sprawdzają się w realnych zastosowaniach.