Wpis z mikrobloga

czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego expander TP Link nie che działać? Chę połączyć się z oddalonym o jakieś 100m routerem znajdującym się w restauracji. Siedzę pół dnia, czytam to, co wyskakuje z google, oglądam filmiki z yt i #!$%@?, nic! Wciąż tkwie w jednym punkcie. Chodzi o urządzenie TP LINK Range Expander

#komputery #informatyka #internet #tplink #expander #pytanie #pomocy
r.....n - czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego expander TP Link nie che działać? Chę...

źródło: comment_zr0BbA1cERO1cQZ2kkOJLXaPaK1rYXO7.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Tak, wyszukuje sieci. Wybieram interesującą mnie i wyskakuje błąd, ale u dołu w zasięgu wifi mam full zasięg, jest informacja "sprężono" i teoretycznie wszystko powinno być dobrze. Powoli trafia mnie szlag
  • Odpowiedz
@nod37: tak, wyszukuje sieci. Wybieram interesującą mnie i wyskakuje błąd, ale u dołu w zasięgu wifi mam full zasięg, jest informacja "sprężono" i teoretycznie wszystko powinno być dobrze. Powoli trafia mnie szlag
  • Odpowiedz
@nod37: @rollstein: nic nowego nie mam w sumie. Istotne jest to zdjęcie, które dodałem w poście. Sprawdźcie w google i yt, tam wszytsko idzie jak po maśle. Tutaj niby łączy, ale nie działa i zamiast strony internetowej mam strone startową tp link z możliwościami kłopotu. Pokaże Wam, może coś Wam to powie
  • Odpowiedz
@rollstein: ok, daj klawisz windows + r, wpisz "cmd" i w otwartym oknie konsoli wpisz ping 8.8.8.8 oczywiscie jak jestes podlaczony z ekstenderem po wifi a ten jest niby sparowany z routerem
i pokaz rezultat
  • Odpowiedz