Wpis z mikrobloga

Odnośnie szukania właściciela tego auta, co było na Rocha około 3:24.
Jestem z Poznania. Ostatnio jeżdżąc po mieście zwracałem uwagę na kamery. Ja już nawet nie będę pisał, że to jest pełna inwigilacja i mnie to przeraża. Są skrzyżowania, gdzie jest po 12-16 kamer!! Przykład Królowej Królowej Jadwigi przy placu Andersa! Kamery są wszędzie w mieście, co drugie trzecie skrzyżowanie! Na rondzie Jana Nowaka naliczyłem łącznie 17 kamer!!!!!! Ja się #!$%@? pytam jakim sposobem nie mogą znaleźć tego auta i posługują się przy tym jakimś ujęciem kamery przemysłowej. Gdzie to auto by nie pojechało musiało się natknąć na armie kamer.
Po #!$%@? w takim razie tysiące kamer, skoro nic nie dają?
Przepraszam za doniosły i wulgarny ton ale jestem w szoku po tym jak dzisiaj sobie policzyłem kamery w niektórych miejscach.
#ewatylman
  • 19
@taksepacze: a jakby się zgłosił to by zostawili go przed biurkiem z tekstem "proszę chwilę poczekać, ja za momencik wrócę " i by wrócili po godzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni nie traktują tej sprawy jakoś ponadto wyjątkowo, bo już mają winnego, który siedzi w monitorowanej celi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pierniki_mojej_babci: Chciałam zauważyć, że policja najpierw myślała, że znajdą ciało w rzece i będzie pozamiatane, a potem wpadli na pomysł, że to niebieski. O tym, że ktoś ich mógł napaść i odjechać z Ewą w bagażniku, łośki dopiero na wykopie przeczytali. I dopiero wtedy zaczęli sprawdzać samochody na monitoringach. Trzy tygodnie po zaginięciu.Ten samochód już dawno przemalowany albo za granicą. Inna sprawa, że trudno złapać w nocy rejestrację bez porządnego fotoradaru.
@Akuku69: Its jest zaraz za tablica o zabudowanym, stoi taka ładna brama i wyświetlacz. Kamery na samym wiadukcie są zamieszczone na słupach pomiędzy pasami ruchu - nie ma tego jeszcze na Street View, a bym pokazał o co chodzi ;-)
o ile wiem, takie zwykłe białe przemysłowe kamery nie wchodzą w skład ITS, ale mogę się oczywiście mylić.
@Lacik: to wlasnie its, jak dorwe skaner to podesle Ci pisma do zdm jak jeszcze nie bylo to pewne jak beda uzytkowane to wyciagalem info co to.
Its sa biale bo nie robia fotek, tylko licza.
Tak samo fotoradary na dabrowskiego staly sie biale, bo nie beda robic zdjec, one tylko licza fury
Nie wymagaj od nich żeby zajęli się rzetelnym wykonywaniem swojej pracy. To nie leży w ich obowiązkach. Jak znajdzie sie jeden ktory chce to robic lepiej, to sprowadza do poziomu calej reszty i tyle, po zawodach.