Wpis z mikrobloga

Nie ma czegoś takiego jak darmowy seks. Często tutaj na wykopie krytykowani są ludzie, którzy korzystają z płatnego seksu, tak samo jak #rozowepaski które spotykają się za hajs. Zwykle pojawia się argument "jak zdrowy facet może płacić za seks?!".
Załóżmy, że niebieski ma na oku dziewczynę, która mu się podoba i z którą chciałby się przespać. Musi zagadać, spotkać się chociaż te dwa razy, postawić jakieś wino czy drinka, przejść się na spacer, do kina, poświęcić czas na rozmowy. W końcu dojść do celu.

Może też zapłacić i pominąć te wszystkie kroki.

Ale chwila, przecież przy pierwszej opcji również płacił.

Sam jestem w dwóch takich relacjach.
Jedna budowana długo w czasie, dziesiątki rozmów, jakieś tam zaangażowanie, do tej pory spotkaliśmy się trzy razy (nawet mam się do niej wprowadzić po nowym roku) i powiedzmy odtąd mam już ten seks "gratis". Ale to tylko pozorne gratis, co wyjaśniłem wyżej.
Druga relacja (opisywana tutaj ) tomłoda, śliczna 18-stka, której zaproponowałem spotkania za prezenty i drobną kasę. Przemyślała to i zgodziła się, jesteśmy po pierwszym spotkaniu w hotelu. Bez żadnego kina, rozmów, spacerów. I jest bardzo fajnie i mi i jej.

Tylko tak naprawdę obie relacje kosztują.

#seks #niepopularnaopinia #truestory
  • 29
  • Odpowiedz
Sam jestem w dwóch takich relacjach, jedna budowana długo w czasie, dziesiątki rozmów, jakieś tam zaangażowanie, do tej pory spotkaliśmy się trzy razy i powiedzmy odtąd mam już ten seks "gratis". Ale to tylko pozorne gratis, co wyjaśniłem wyżej.


@Donk_von_Fisher: jak wszystko na czym ci zalezy to zamoczyc kija to jasne, taniej u dziwki, pewnie
  • Odpowiedz
@SynCzuraja: brzmi mocno zarzutkowo, wiem xD jeszcze to, że ta druga wie o tym, że mam relację z tą 18 na kształt sponsoringu xD i jakoś mocno się nie #!$%@?ła, prawie w ogóle.

Gdyby inny mirek o tym pisał sam nie dowierzałbym. Jeszcze w tej historii jest więcej smaczków, ta druga ma bliźniaczkę z którą nie pozwala mi się kontaktować, ale ja już z nią się jakby ustawiłem i wcale nie
  • Odpowiedz