Wpis z mikrobloga

@MaksymMaksymowicz: Właśnie z tego co się zorientowałem to aż tak potężnych różnic nie ma, dlatego bardziej bym zmierzał ku D7100. Faktem jest, że planuje z niego korzystać dobrych kilka ładnych lat do przodu, a ergonomia w tym modelu o wiele bogatsza od innych. Z tym, że obawy mam tylko przed tym czy to niezbyt profesjonalny sprzęt jak na zabawę w foto od podstaw.
  • Odpowiedz
@Erdigo: Tak samo myślałem jak Ty, a 2 miesiące temu kupiłem D7200. Tak jak pisałeś, to ma być sprzęt na lata i nie odczujesz tej różnicy cenowej. A skoro sprzęt na lata to wg mnie lepiej dopłacić.

Co do sprzętu to najwyższa półka dla amatora. A na nim najlepiej nauczysz się podstaw bo w niczym Ciebie nie będzie ograniczać. No oczywiście musisz pamiętać by dokupić dodatkowe obiektywy ale to pewnie już
  • Odpowiedz
@MaksymMaksymowicz: Jak najbardziej się z tobą zgadzam i na pewno wezmę pod uwagę D7200(Choć różnica cen mocna). Właśnie takiej odp co do sprzętu oczekiwałem sam uważam, że lepiej się rzucić od razu na głęboką wodę jednak obawy zawsze gdzieś będą. O dziwo nie spotkałem się jeszcze z opinią by ten model był słaby i niegodny polecenia. Co do obiektywów to oczywiście wiem, że są ważne ale póki co fundusze ograniczają.
  • Odpowiedz