Wpis z mikrobloga

@REMIR3X: do PoE podchodziłem kilka razy i zawsze się od niego odbijalem. Gra jest niezła, o wiele bardziej rozbudowana niż diablo, ale sam właściwy gameplay czyli zabijanie potworów i interfejs bardziej podoba mi się w diablo
  • Odpowiedz
Mam setki godzin za sobą w obu grach (więcej w diablo) i ostatecznie bardziej podoba mi sie PoE. W D3 jest z reguły jeden słuszny build na dany patch/sezon, statystyki przedmiotów tracą na znaczeniu i reguły opierają się o 3 główne. PoE pod tym względem jest znacznie bardziej skomplikowane i ciekawe. Z resztą nie tylko pod tym. Jedyna przewaga D3 nad PoE, to fakt, że śmierć postaci na HC w diablo, oznacza
  • Odpowiedz
@saif3r: po śmierci na HC w PoE, zostaje ci jeszcze dalej zawartość skrzyni, ja to się ucieszyłem że jak mi postać padła to została chociaż zawartość skrzyni, dzięki temu nowa postać łatwiej mi grać, a nie całkiem od zera
  • Odpowiedz
@REMIR3X: diablo = casual, nuda; poe = zlozona, wymagajaca poswiecenia dosc sporej ilosci czasu zeby ogarnac mechanike gry, sporo niespotykanych nigdzie wczesniej rozwiazan, darmowa

Nie zniechecaj sie tylko na poczatku bo wtedy walka jest powolna i moze lekko nuzyc, aby przebrnac przez pierwsze parenascie leveli i zaczyna sie frajda :P

tylko #pathofexile
  • Odpowiedz