Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy pochodzący z zambijskiej #!$%@? Mokebe osiągnął zylion razy więcej - doktorat z ekonomii, etat na uczelni, papu w korycie - niż typowy wykopek bżdżący rasistowskimi bredniami, no i ma większe wyczucie językowe oraz lepszy dowcip.


@koroluk: no ale przecież to czarnuch, znasz jakichś czarnych noblistów? dx
  • Odpowiedz
@koroluk: A swoją drogą ten pan mieszka gdzieś na wsi pod Grodziskiem Wielkopolskim. Nie, nie w każdym regionie w naszym kraju w tzw. Polsce lokalnej mieszka zahukana ultrakonserwa, która się tylko potrafi okładać widłami o zasrany kawałek "ojcowizny" albo kłócić o to że księdza chce biskup przenieść, bo chleje i rozbił samochód, a lud za nim murem stoi. Przypuszczam, że ten pan już dawno wpisał się tam w lokalny krajobraz
  • Odpowiedz
@kropek00: Wynik kompleksów polactwa w stylu "paaanie skoro na tym wielkim zachodzie mają mudzinów to i my musimy pokazać swoją tolerastie i nofoczesność" jakże to pełowskie.... Takie błotnoskóre maskotki/śmieszki na dworze miał kiedyś każdy szanujący się arystokrata w Europie - ot taki "egzotyczny" fetysz dla niektórych ekscentryków.
  • Odpowiedz
Takie błotnoskóre maskotki/śmieszki

@alojzy77: jeżeli typ z habilitacją jest dla ciebie "błotnoskórym śmieszkiem", to ty musisz być co najmniej noblistą. ale zapomniałem, że jestem na wykopie, więc wcale nie jesteś noblistą, tylko małym polaczkiem, który dorabia ideologię do własnego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@koroluk:

Od ciebie nie można oczekiwać niczego innego niż potoku przeintelektualizowanego bełkotu okraszonego słownictwem które za każdym razem usilnie wygrzebujesz z głębin słownika. Ale pomińmy twoją pseudo erudycję i obraźliwe docinki. Mój post nie miał na celu obrażanie murzyna, chciałem zasugerować że musiał się nieźle napocić w Polsce aby zostać posłem, bo ludzie jednak zawsze podchodzą z rezerwą do osób innej rasy. Uznanie tym bardziej większe że udało mu się
  • Odpowiedz