Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki, chcialbym sie podzielic jakoscia uslug Poczty Polskiej, a dokladniej kuriera Pocztex. Zostala wyslana do mnie paczka Ekspresem 24, ktora powinna byc w ciagu 24 godzin u mnie w domu. Jakby jeszcze sie spoznila, to bym zrozumial - swieta, duzo przesylek, zrozumiale. Jednak wedlug ich strony, gdzie mozna sledzic status paczki, zauwazylem, ze kurier byl u mnie w domu i zostawil awizo, gdyz nikogo nie bylo. Jak sie domyslacie, w domu oczywiscie bylem obecny, a zaden listonosz nie przyszedl, ani zadne awizo nie zostalo w skrzynce zostawione. :)

#poczta #pocztex
  • 3
@gkmagic: do mnie dzisiaj wpadł, żadnego telefonu, nic (w domu mnie nie było). Paczkę dostała sąsiadka, mieszkająca 3 piętra wyżej (akurat przechodziła). Często doradzam, żeby zostawiali paczkę sąsiadowi drzwi obok, ale tej babki z tamtego piętra nawet nie znam, więc dziwnie i ryzykownie wyszło.
@gkmagic: miałem to samo tylko z paczka 48 kurier był podobno dwa razy, ani razu nikt nie dzwonił domofonem ani na telefon, paczka dwukrotnie nieodebrana..