Wpis z mikrobloga

Co tam u Was wegusy w Polsce? Dalej na fejsbukowych grupach się spuszczacie nad tym jak gdzieś rzucą tofu w markecie? XDDD PATRZCIE #!$%@?, MAM TO BO JESTEM NAJLEPSZY. wy tam #!$%@? w Polsce jecie jakieś primaviki czy polsoje dla bezdomnych, a widzicie co jedzą słudzy Yurofskiego? Mozarella z ryżu, kiełbaski i nuggetsy z tofu, chedar ze skrobii, mleko jaglane i konopne.

Tak na serio to kupione w Un Monde Vegan w Paryżu, w sumie spox, ale Veganz w Berlinie o wiele lepszy, większy wybór, cenowo też lepiej.
#weganizm #wegeviron #wegemafiawypok
m.....1 - Co tam u Was wegusy w Polsce? Dalej na fejsbukowych grupach się spuszczacie...

źródło: comment_7nb04eYMIvSZi5sEwyJRl3VSaj0iWULy.jpg

Pobierz
  • 22
@maciejbo1: jest kilka lodowek z serami, wedlinami, kielbaskami, owocami morza i jogurtami. Do tego troche mleka weganskiego (soja, ryz, owies, konopia, w proszku), weganskie bialko dla #koksy czy karma weganska dla psa/kota. Nawet gumki sa.
@kvvach: sojowe średnie w smaku, ale najtańsze. Jednak jakbyś chciał kupować na spróbowanie, to w Biedrze kusi zwykłe sojowe za 5 zł, ale nie kupuj na początku, bo słabe. Natomiast sojowe czekoladowe z Biedry to cudo.

Tak to jeszcze w Rosmannie są ryżowe i owsiane po 6 zł chyba. Ryżowe moje ulu bione.
@kvvach Wiesz, to może być kwestia też gustu i marki się różnią od siebie. Polskie marki średnio znam, tylko te z Biedry. Pytaj kogoś kto lepiej zna marki dostępne w Polsce. Konopnego nigdy nie piłem.

Spróbuj od czeko sojo, potem jakieś inne (ryżowy).
@maciejbo1: Cieszę się, że mam u siebie w mieście sklep z takim jedzeniem i nie muszę się cieszyć, że gdzies rzucili tofu (zresztą lubię tylko to jedwabiste, to zwykle to jak soja zmielona razem z kartonową budą) i jesc gorzka czekolade zamiast pysznej slodkiej.

Ale mozarelli z ryzu zazdroszcze, bo nie maja:(
@maciejbo1: Cieszę się, że mam u siebie w mieście sklep z takim jedzeniem i nie muszę się cieszyć, że gdzies rzucili tofu (zresztą lubię tylko to jedwabiste, to zwykle to jak soja zmielona razem z kartonową budą) i jesc gorzka czekolade zamiast pysznej slodkiej.

Ale mozarelli z ryzu zazdroszcze, bo nie maja:(
@maciejbo1: Cieszę się, że mam u siebie w mieście sklep z takim jedzeniem i nie muszę się cieszyć, że gdzies rzucili tofu (zresztą lubię tylko to jedwabiste, to zwykle to jak soja zmielona razem z kartonową budą) i jesc gorzka czekolade zamiast pysznej slodkiej.

Ale mozarelli z ryzu zazdroszcze, bo nie maja:(