Wpis z mikrobloga

#!$%@? jego mać, ja rozumiem że są święta i nikt nie ma czasu i #!$%@? wszędzie biegiem i nie patrzy na nic ale ja #!$%@?....człowiek dba o auto bardziej niż o żonę (cytując klasyka) to #!$%@? dostaniesz prezent na święta i #!$%@?, ale tak to jest jak sie prawko w czipsach znajduje.

#oswiadczenie #boldupy ##!$%@? ##!$%@? #smierc

Drugie zdjęcie w komentarzu
Pobierz kubica666 - #!$%@? jego mać, ja rozumiem że są święta i nikt nie ma czasu i #!$%@? ws...
źródło: comment_KcrUb0KlAmWB5IZhVEnCL5jWrzhJF40y.jpg
  • 11
@kubica666: ktoś się chociaż przyznał ? ja miałem 2 takie sytuacje, raz zbity reflektor i wgniecenie, raz uszkodzone drzwi. oczywiście po sprawcy zero śladu. pewnego pięknego dnia kupiłem Matiza za 2000zł (z klimą :P) i od tamtego czasu jeżdżę po mieście tylko nim, zero obaw w razie W - obity jest, że hej ale mi nie szkoda. Na trasy w garażu stoi inne autko. To jedyny sposób na chamów i prostaków.
@kubica666: niestety w mieście trzeba się z tym liczyć, mój już z dwoch stron przytarty pod supermarketem. Lepiej machnąć ręką niż się bez sensu denerwować. Janusz się nie przynaja bo w następnym roku zapłaciłby 10zł więcej za OC
@kubica666: ktoś mógł nawet nie poczuć, że Cię zahaczył (np. jakimś dostawczakiem). A tak stoisz, że ciężko ten zakręt wyrobić bez najazdu na kostkę lub przeciwległy pas. IMHO trochę sam jesteś sobie winny tym, że zaparkowałeś właśnie tu.
@polski:
Monitoring jest ale od strony sklepu a w to miejsce nie sięga.

@sir_pszemek:
Nikt się nie przyznał, szukam jeszcze "pomocy" na spotted w mieście możę coś da rade. W sumie to masz racje bo mam jeszcze seicento i jak do tej pory nikt mi go nigdy nie zarysował

@JoeCarrdigan:
Tak wiem, ale pierwsza "rysa" boli najbardziej.

@plnk:
troche racji masz, ale to było jedyne wolne miejsce, nic