Wpis z mikrobloga

Tekst zawiera spojlery ze Gwiezdne Wojny Przebudzenje Mocy ;). Krotkie osobiste odczucia po obejrzeniu najnowszych gwiezdnych wojen. Zaznaczam ze odgrodzilem sie mozliwie mocno od wszelkich informacji na temat przebudzenia mocy takze idac do kina nie wiedzialem nic oprocz tego co w oficjalnych zwiastunach. Film moze i dobry ale to nie sa te moje Gwiezdne Wojny, duzo rzeczy nie pasuje, np. zlapanie wystrzalu z blastera przez wnuczka vadera ;), walka Finna z innym szturmowcem, w ktorej finn ma miecz swietlny, a szturmowiec jakas wlasna bron i normalnie walczy (przeciez tylko miecz swietlny moze sie przeciwstawic mieczowi swietlnemu), moc rey jest przesadzona wlasciwie ledwie sie dowiedziala o mocy a juz naparza jak w pelni wyszkolony jedi, a czarny charakter jest taki nijaki. No i fabula z gwiazda smierci tez tak srednio mi podeszla, bo chociaz cos zaskakujacego moglo byc, a przez caly atak wiedzialem od poczatku co sie wydarzy praktycznie lacznie ze smiercia Hana. I ciekawy jestem skad sie wzial ten szef Nowego Porzadku, chociaz to moze jeszcze bedzie wyjasnione. Ogolnie to pewnie pojde na kolejne czesci do kina ale troche czuje sie zawiedziony pod wzgledem klimatu.
#starwars
  • 7
@zolwixx: no jak. Luke najpierw latal z Obi Wanem, poznien polecial do Yody i sie szkolil, a Obi Wan caly czas byl przy nim bo sie zamienil w moc, a Rey nawet nie wierzyla specjalnie w moc, nikt jej nic nie pokazal, a byla lepsza niz Luke w Powrocie Jedi
@vitao: w sumie ta pałka wytwarzała wokół siebie jakieś pole (te różowe wyładowania (?)) może ono zatrzymało miecz świetlny?
W każdym razie liczę na dobry opis tej broni na wookiepedii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kylo był niestabilny emocjonalnie, ponoć to zachwiało jego panowaniem nad mocą, podczas zatrzymania pocisku był maksymalnie skupiony.

A co do nowej gwiazdy śmierci - fajna broń ale ile można powtarzać w kółko to