Wpis z mikrobloga

@Pirzu pisał wcześniej o tym, ale teraz pojawiają się kolejne doniesienia od wszystkich poważniejszych dziennikarzyn związanych z United. puk Eddy rozesłał notki prasowe swoim ziomkom. Według mnie done deal. LVG poleci tak czy inaczej. Po Bournemouth i Norwich nie mam już argumentów na bronienie go i sypię łeb popiołem.Trzeba sobie podziękować i iść w swoje strony. Interesuje mnie tylko czy to będzie typowe zwolnienie go, tak jak Moyesa, czy jednak rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. To drugie rozwiązanie IMO o wiele lepsze bo przynajmniej Luie wyszedłby z tego jakoś z twarzą. Co jak co, ale na jakiś szacunek zasługuje, a taki koniec kariery byłby słaby mocno.

Ciekawa jest teoria, że te dwa mecze to tylko zasłona dymna żeby Jose miał trochę więcej czasu wolnego, żeby nie robić afery w Święta bądź żeby pierwszy mecz Jose jako trenejro to nie była Chelsea (chociaż to akurat słabe IMO).

#united
  • 6
@PlayTheGame: co to znaczy afera w swieta? Tacy ludzie i tak mysla o pracy w swieta wiec dla nich to wiele nie znaczy ;) ale jakos tam naciagnac te teorie mozna.
Podtrzymuje swoja teze ze chetnie zobaczylbym na druga czesc sezonu Giggsa na fotelu menedzerskim