Wpis z mikrobloga

@Roman1963PL: Miraski pewnie dipujo niedzielne majorsy ;)) a u mnie wjezdza wlasnie efte sajda na france poker series w paryzu. Kokosow nie ma ale bankroll saver wyjazdu bedzie ;)) ok. 9ke szip, mam 650-700 kk zetonow, w grze okolo 3.5 mln zetonow. 9 left. Niech mi Łotrzyk sprzyja ;)) field softowy i pelen osobliwosci jak to we francji ;) pozdrowionka!
#poker
źródło: comment_OhQ3is6BuU2OLeQm4JnQ265Wnbu9pTUb.jpg
  • 20
@magik-86: @1234567890qwertyuiopasdfghjkl: @melo7: @Laliqu: @elcezet:
@Existanza: @polik95: #poker #wykoppoker nietagujerozdajo

Wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję ;*

Jak zwykle nie omieszkałem wziąść przysługujące mi fanty od pokerstarsa także szykuje się kolejne rozdajo.
Dawali koszulke, kubek okulary i karty, niestety okulary zgubiłem, a koszulkę musiałem ubrać wracając bo zabrakło czystych ciuchów ;( nie będe robil wiochy rozdając noszoną
Nie mniej kubek jest zajebicho a karty tez rarytasik,
@magik-86: @Existanza: Panowie, fanty trafiają do Was, podeślijcie adresy na priv.
@elcezet: Szkoda że nie mam więcej gadżetów, bo śmiechłem hardo z twojego komentarza ;( następnym razem napiszę do Ciebie przed publikacją posta żebyś zdążył wygrać xD
@polik95: w ogóle mi Ciebie nie żal że zbablowałeś xD wszak obiecałem Ci o wiele fajniejszy prezent

Pozdrowienia i wesołych, mykam na wigilię Miraski.
@elcezet: a jednak znalazłem fanta i dla Ciebie ;) dostalem jeszcze Takie oznaczenie co maja prosy z timu, zeby sobie nakleic na ciuch i czuc sie jak prawdziwy pokerstar, ale tego nie zrobilem, jak masz ochote daj znac i podeslij adres. Bedzie jak znalazl na lokalny turniej z ziomeczkami. Pozdrawiem