Wpis z mikrobloga

#wikikracja

Mały dzisiejszy sukcesik :)
(Udało mi się wyciągnąć dane jsona za pomocą httplib2)

Wniosek Prezydenta RP o ponowne rozpatrzenie ustawy z dnia 11 wrze?nia 2015 r. o ratyfikacji Poprawki dauha?skiej do Protoko?u z Kioto do Ramowej konwencji Narod?w Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, sporz?dzonego w Kioto dnia 11 grudnia 1997 r., przyj?tej w Ad-Dausze dnia 8 grudnia 2012 r.
Wniosek Prezydenta RP o ponowne rozpatrzenie ustawy z dnia 9 pa?dziernika 2015 r. o zmianie ustawy o lasach
Wniosek Prezydenta RP o ponowne rozpatrzenie ustawy z dnia 25 wrze?nia 2015 r. o zmianie ustawy o mniejszo?ciach narodowych i etnicznych oraz o j?zyku regionalnym oraz niekt?rych innych ustaw
Sprawozdanie z realizacji Krajowego Programu Przeciwdzia?ania Przemocy w Rodzinie na lata 2014-2020 za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 r
Sprawozdanie z dzia?alno?ci Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w roku 2014
Sprawozdanie Rady Ministr?w z realizacji ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dzie?mi w wieku do lat 3 w 2014 r.
Sprawozdanie komisji o zawiadomieniu Prezesa Rady Ministr?w o zamiarze przed?o?enia Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej do ratyfikacji, bez zgody wyra?onej w ustawie, Umowy mi?dzy Rz?dem Rzeczypospolitej Polskiej a Rz?dem Czarnog?ry o wzajemnej ochronie informacji niejawnych, podpisanej w Warszawie dnia 18 listopada 2014 r
Sprawozdanie komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o wykonywaniu Umowy mi?dzy Rz?dem Rzeczypospolitej Polskiej a Rz?dem Stan?w Zjednoczonych Ameryki w sprawie poprawy wype?nienia mi?dzynarodowych obowi?zk?w podatkowych oraz wdrozenia ustawodawstwa FATCA
Sprawozdanie komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o produktach biob?jczych
Sprawozdanie komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy o terminach zap?aty w transakcjach handlowych, ustawy - Kodeks cywilny oraz niekt?rych innych ustaw
Sprawozdanie komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od os?b fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od os?b prawnych oraz niekt?rych innych ustaw
Sprawozdanie komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym
Sprawozdanie komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy o udost?pnianiu informacji o ?rodowisku i jego ochronie, udziale spo?ecze?stwa w ochronie ?rodowiska oraz o ocenach oddzia?ywania na ?rodowisko oraz niekt?rych innych ustaw