Wpis z mikrobloga

ok, ktoś ogarniał stream z #kodi do #xbox360 ?

Filmy kiedyś streamowałem (4 lat temu poprzez soft MS) i nic nie pamiętam. O widzę, że UPnP niby działa..

Jest jakieś obejście co by działało z wtyczkami jak genesis?


Kodi has some support for this, and more is planned for the future. Normally Kodi is meant to be ran on a computer/supported-device that is directly connected to the TV by a video cable.

Some files can be shared from Kodi using the built-in UPnP server and files scanned into the Video library. Kodi will not currently transcode any files, so only file formats that your TV/device can natively playback will work. This will only work with video (so you won't see Kodi's GUI) and currently does not work with add-on content.

#xbmc
  • 6
@rzet: to streamowania dziala na zasadzie odtwarzania plikow z kompa - a genesis odtwarza strumienie z sieci, nie masz tych plikow fizycznie na dysku, wiec nie pokażą sie w formie listy plikow. Chyba ze je pobierzesz najpierw na dysk (jest taka opcja w kodi/genesis) a potem obejrzysz przez upnp. Jak dla mnie przerost formy nad treścią - nie lepiej laptopa/kompa podpiąć pod hdmi w tv?
@rzet: to teraz ciekawostka. Kodi, a właściwie XBMC ma swoje początki właśnie na xboxie (nazwa programu to Xbox Media Center). Nie wiem też co chciałbyś na xboxie robić na ssh czy vnc, a co do zmiany płytek zawsze masz wersję cyfrowe lub RGH. Xbox360 to konsola do gier. Na dodatek dość stara. Jak potrzebujesz PC to kup PC a nie konsole.