Wpis z mikrobloga

Mam na imię Grażyna i mam 40 lat. Pracuję w korporacji. Mieszkam w dużym mieście. Codziennie oglądam tefałen, tefałpe, polsat, od czasu do czasu czytam Wyborczą i przeglądam onet.
Tak jak wczoraj poradzili w Faktach, wyszłam dzisiaj na ulicę i razem z innymi skandowałam hasła, które zalecił redaktor Pacewicz w swoim artykule. W sumie to nie wiem do końca o co chodzi z tym Trubunałem, ale wiem, że Kaczor i ten psychol Macierewicz chcą go zlikwidować.
Pan Petru mówi, że jeżeli ten Marsz Szaleńców się nie zatrzyma, obudzimy się w dyktaturze.
Mój czternastoletni syn, który nie ma własnego zdania i słucha w internetach tylko tych pisowskich oszołomów #!$%@?ów-Kukizów, pokłócił się ze mną wczoraj i bredził, że ten Trybunał to wcale nie jest najważniejsza rzecz w demokracji i że państwo może się obyć bez niego. I co najgorsze, powiedział że założyli go komuniści i że przez lata przymykał oczy na to co robiła Platforma. A co takiego złego robiła Platforma? On mówi o jakichś stu miliardach z OFE, jakiejś niemieckiej służalczości, jakiejś ustawie dziesięć sześćdziesiąt sześć i że pan Tusk to pies dostający karmę w Berlinie...Jak tak można mówić o takim Wielkim Człowieku, którego docenili w Europie...Straszne...Mój syn coraz bardziej się radykalizuje...Chyba będę musiała mu wprowadzić szlaban na internet, albo jakąś blokadę zainstalować...
Mówił też, że jeżeli już mam iść na te protesty, to powinnam protestować przeciw 4 miliardom złotych ktore chce pożyczyć Duda naszym braciom Ukraińcom...Nie wiedziałam kompletnie o co chodzi, szukałam na onecie, ale nigdzie nic na ten temat nie znalazłam...Chyba zmyślał, no bo to niemożliwe by ten sługus Kaczora chciał wesprzeć tych biednych Ukraińców...

#pasta #polityka #4konserwy #4kuce #rakcontent #lemingi #korposwiat #tvn #onet #ukraina #kod #trybunalkonstytucyjny #wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
  • 3