Wpis z mikrobloga

Wykopki, mam pytanie do tych, co się znają na sprzęcie Apple!
Mam iphone'a 6, już trzeci egzemplarz. W pierwszym klikał wyświetlacz, drugi otworzyłem z wadą fabryczną i teraz mam już wymienionego na trzeci model. Ten jest ok, ale niestety jak ponoszę go w kieszeni, to przy naciśnięciu na ekran na dole z lewej strony klika. Potem znów nie klika, ale po "wymęczeniu" go w kieszeni znowu zakliknie przy nacisku.
Myślicie, że wymienią mi na nowy w iSpocie? Nie chcę robić z siebie też idioty idąc, pokazując, a tam nie zaklika... Niemniej jednak, jestem dość kompulsywny i to mnie irytuje, a obawiam się, że z czasem problem może się powiększać.
Telefon nigdy nie upadł, na szczęście, ale jak mi się niechcący porysuje, to wtedy powiedzą, że moja wina... Więc wolę wcześniej działać.
Miał ktoś taki problem? Nieść go do iSpota?
#apple #iphone #iphone6
  • 15
@pjudipaj: Wymieniłem z tego powodu 2 razy iPhone'a. Obecny też klika. Jak będę w Dreznie, to tam spróbuję wymienić na miejscu, bo nie chce mi się czekać tydzień w Cortlandzie na wymianę.
@Sebaall: A myślisz, że przez takie sporadyczne klikanie mi wymienią? Jak wymieniali mi poprzednio, to on klikał dość mocno, a teraz raz na jakiś czas i możliwe, że jak go wezmą do ręki, to nie będzie klikał wcale...
@pjudipaj: próbuj wymieniać, ale też zastanów sie czy przy tak drogim sprzęcie 3 dotychczasowe wymiany nie są wskazówką by sobie sprzęt apple odpuścić. Serio ja nie zaufalbym produktowi ktory mi się ciągle psuje.
@Sebaall:

1 teraz telefony nie sa zawsze wymieniane tylko naprawiane w autoryzowanych serwisach (ekrany wymieniane w holandii) w przypadku uszkodzen rozleglych nadal jest wymiana

2 normalnie byla gwarancja przepisana od daty zakupu lub jesli zostawalomniej niz 90dni to bylo 90dni od daty wymiany.

3 pozniej roboczo dali rok od wymiany aby bylo zgodne z prawem we wszystkich krajach UE a od grudnia w kazdym kraju jest inna polityka.

Dla wszystkich iphonow
@pieczywowewiadrze: Mój właśnie jest w Holandii, z powodu przesuniętej kamery przedniej, i jakaś tam niewielka partia podobno mogła mieć wadę aparatu, i mój imei się zgadzał (sprawdzane na stronie appla, odnośnie akcji serwisowych, tam piszą że wymieniają kamery) , więc i to jest wpisane, jako powód naprawy. Mam cichą nadzieję, że wada będzie "rozległa" i wymienią na nowy, no albo jednak rozbruszą pół telefonu, zmontują i odeślą.