Wpis z mikrobloga

Ej mireczki mam wśród "znajomych" takiego ganjamana. Kali, Popek, Peja na głośnikach. "Jak jakiś problem to dzwonię po ziomków i gościa nie ma" Znacie takich chyba, nie? No i ostatnio puścił chyba braci się nie traci i tam w tekście jest wyrażenie "ciężarny krzyż". Ja się pytam jak krzyż może być w ciąży. A on do mnie "to jest taka przenośnia, tylko trzeba mieć mózg, żeby to zrozumieć". Z drugim kolegą dla jaj puszczamy sobie zawsze Firmę, Paktofonikę albo wpisuję na YT murzyński rap i lecę ze składanką. No i ostatnio ten pierwszy kolega się spytał co ja ostatnio takich prawilnych rapsów słucham. Nic mu nie odpowiedziałem, ale teraz myślę, że jak jeszcze raz spyta to odpowiem, że będę miał więcej odniesień na j.polskim jak będzie temat upadku cywilizacji. Pzdr s fartem ziomki.
#cytathoracegoopowiada
#rap
#rapsy
  • 6
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: istnieje możliwość, że są ludzie słuchający rapu nie będący ziomeczkami-debilami, ale jeszczze takiej osoby nie spotkałem.

tak, jak ktoś słucha jazzu, to istnieje mniejsze prawdopodobieństwo że jest marną istotą bez edukacji niż hiphopowiec ziomaqlek.
  • Odpowiedz
@choinkaozapachukokosowymdomalucha: kompleksy? to chyba hiphopowcy mają jakieś kompleksy skoro śpiewają o tym, że mają bogactwo, kobiety lekkich obyczajów i narkotyki xD muszą ciągle komuś coś udowadniać i wmawiać otoczeniu, swoją rzekomą zajebistość. Nawet nie chce mi się komentować, po prostu hiphopu słuchają mentalne małpy. Słuchanie tej muzyki jest porównywalne z nieznajomością ortografii.
  • Odpowiedz