Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, czy was tez tak wszystko #!$%@? przytlacza? Maturalna klasa here i poprostu nie wytrzymuje. Nosz #!$%@? nie moge sobie znalezc chwili wolnego bo caly czas mam cos na glowie. #!$%@? caly czas szkola, w domu cos pomoc, kazdy cos #!$%@? odemnie chce. Nie pamietam kiedy moglem wylaczyc myslenie. Do tego nabawilem sie jakiejs nerwicy i chodze caly czas #!$%@?. Musialem sie #!$%@? komus wyzalic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oswiadczenie #gorzkiezale
  • 16
  • Odpowiedz
Maturalna klasa mhhhhh blunty na przerwach, imprezy, baniowe akcje, wyjazdy na mecze. Jezus Maryja jakbym się do tego wrócił. Na koniec i tak to zdałem, a słyszałem, że z każdym rokiem łatwiej. Nie wiem jak możesz tego nie ogarniać gościu ;/
  • Odpowiedz
@Paien: W maturalnej jedyne co mnie przytłaczało to leżenie w szpitalu. Moze czas przestać sie użalać? Odpuść sobie te przedmioty których nie zdajesz na maturze, byleby z nich zdać. Od razu będzie mniej nauki
  • Odpowiedz
@Paien: Dasz rade matura jest prosta, tylko ten cały stres odbiera niektórym pewność siebie.Trzeba podejść na luzie do tego i po prostu to zniszczyć, zdemolować ten egzamin swoją kozacką wiedzą :D
  • Odpowiedz
@Paien: no to mówię, podstawowe przedmioty plus te na maturze które musisz mieć. no wiadomo, że dla Ciebie to duże problemy ale uwierz, wielu ludzi chciałoby być na Twoim miejscu i teraz uczyć się do matury zamiast zmagać się z różnymi gorszymi rzeczami
  • Odpowiedz