Wpis z mikrobloga

A nie damy rady rozegrać obu półfinałów + finału w niedzielę? Myślę, że takie mecze jeden po drugim wzbudzą większe zainteresowanie, niż takie z randomowymi terminami, podawanymi zaraz przed meczem. Jak komuś nie pasuje, no to trudno, ale niedzielę raczej wszyscy powinni mieć wolną.

Druga sprawa, to może z racji RACZEJ niezbalansowanych meczy, do wygranej kubka brać MVP (po K/D) finału, a nie całego turnieju?

Wołam zainteresowanych:
A'KOMANDO


Drewno team


Teletubbies


PENTASMIESZKAN ATENCJI


#mirkogsturniej
  • 19
Proponuję wykonać to w formacie: 1. półfinał BO1, 2. półfinał BO1, mecz o 3cie miejsce Bo1/3, finał bo3.
Finaliście sobie wtedy spokojnie odpoczną (xDD) i nie będzie że wohoho, przegraliśmy bo mecze pod rząd albo #!$%@?.
@Irevall: Brzmi ciekawie. Tylko jest jedno ale.
Zależało mi na tym, żeby półfinały były BO3 i finał również. Jestem w stanie zgodzić się na 2 mecze półfinałowe w niedziele, oraz mecz o 3 miejsce. Zastanawiabym się jednak nad finałem. A wszystkich 4 meczy w niedziele nie da rady rozegrać (jeżeli były by one BO3).
Jak najbardziej masz rację w tym, że półfinały i finały wzbudziły by większe zainteresowanie. Jednak jeszcze zostaje