Wpis z mikrobloga

Wątek Rossmana. Pytam o Adama Z. w poniedziałek. Czy przyszedł do pracy? Czy przyszedł też we wtorek jak wszczęto poszukiwania? Jeśli przyszedł jak się zachowywał? Przecież po imprezie integracyjnej jest dożo opowiadania, śmiechu i plotkowania. Pojawiają się zdjęcia na fejsie. Co wiemy o dniu następnym?
#ewatylman
  • 118
  • Odpowiedz
@tesoro: Wiem że nie ocenia się ludzi po pozorach ale dla mnie chłopak który lubi maseczki i czyta książki dla nastolatek nie mógłby zaplanować zbrodni no może jedynie mogłby zabić w afekcie - co i tak jest wątpliwe
  • Odpowiedz
@tesoro:
zauważ, że na zdjęciach nie widać, że z kimś był. Ludzie często wrzucają swoje dziewczyny albo razem ze sobą, a tu przeważnie sam albo z jakiejś impry. czyli, że nie miał dziewczyny (ani chłopaka : ) ?
  • Odpowiedz
Ej, jak świadkowie boja się zeznawać na policji, to trzeba ich namówić żeby składali zeznania przed CSI:Wykop. Dostaną kawę, rogala i na pewno nam powiedzą prawdę i to bez stresu. Po prostu mainstreamowe metody przesłuchań świadków są słabe. I w końcu będziemy wiedzieć więcej niż policja, bo teraz nie wiemy, co oni wiedzą (z punktu widzenia procesowego to dobrze :D )

Odnośnie tego, że Adam Z. nie wygląda na zabójcę (nie osądzam
  • Odpowiedz
@1korner: miał dziewczynę w Pile przez 3 lata, bo tam studiował w zamiejskim ośrodku AM w Pile, ale potem się rozstali i ona wyjechała gdzieś za granicę i ułożyła sobie życie, a on do Poznania, ale nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy to miało miejsce :)) Tylko ta historia z narzeczonym mi nie pasuje do niego. Pewnie media to nadmuchały, a zapewne nic takiego nie miało miejsca i dzwonił albo
  • Odpowiedz
A ja to myślę, że go wrobili, bo dużo osób pisało, że jest ciotą. Nienawiść jest piekielna ;) widocznie kogoś dupa bolała, że on se maseczki robił
  • Odpowiedz
@tesoro:
wiesz, ten kolega mógł być gejem, każdy może przecież kolegować się z gejem, no może prócz Korwina, więc po prostu zadzwonił do niego jako do kumpla.
Natomiast wczoraj w tym materiale TVN podało o dwóch kierunkach, które studiował i za każdym razem zaprzestawał. Ciekawym co studiował Poznaniu, bo pewnie ten jeden co piszesz w Pile, a ten drugi w Poz
  • Odpowiedz
Matko święto, facet i selfi z dziubkiem (ʘʘ)
Na podstawie sweet foci nie można mówić czy ktoś wyglada czy nie na mordercę.
  • Odpowiedz