Wpis z mikrobloga

Wątek Rossmana. Pytam o Adama Z. w poniedziałek. Czy przyszedł do pracy? Czy przyszedł też we wtorek jak wszczęto poszukiwania? Jeśli przyszedł jak się zachowywał? Przecież po imprezie integracyjnej jest dożo opowiadania, śmiechu i plotkowania. Pojawiają się zdjęcia na fejsie. Co wiemy o dniu następnym?
#ewatylman
  • 118
  • Odpowiedz
@1korner: Bo ja przeniesli.Ona z Adamem O.bardzo zle zyla,Adam O.byl zazdrosny ale mysle,ze to normalne ona balowala on byl domownikiem.Klocili sie ciagle.
  • Odpowiedz
@Izzyd:
też tak to widzę, choć nie mamy danych jakim typem psychologicznym jest Adam O. Równie dobrze mogli się w ogóle nie kłócić, ale w nim narastało coś złego bez uzewnętrzniania
  • Odpowiedz
Co do Adama O, to od początku widziałam w nim coś z chorobliwie zazdrosnego typa, ale to już takie moje kobiece domniemania bez podstaw, coś jak przeczucie, że Ewa żyje, choć nie znaczy to, że tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@insanebelieve:
jego położenie też da się zrozumieć, wcale nie musiał być chorobliwie zazdrosny, tylko dysponować faktami, które wskazywały, że Ewa robi go w trąbę, ewentualnie zamierza porzucić, a jemu bardzo na niej zależało
  • Odpowiedz
@davincicode:
bo w ludziach jest potrzeba takiego moralnego szeregowania, coś ma być dobre, a coś złe. Wg. tych co bronią Ewy, któryś z Adamów to zimny drań. Wg. tych, co bronią Adama O. to Ewa jest taka i owaka. Oceny moralne proponuję odłożyć na zakończenie śledztwa
  • Odpowiedz