Wpis z mikrobloga

@lechwalesa znowu chlapnął jęzorem bez namysłu, czy może pokazuje nam kim jest naprawdę, potwierdza, że #bolke i jego dokonania nie są żadnymi wymysłami?

Wałęsa napisał otwarcie, że "wstydzi się za dar demokracji". Tak, człowiek, który miał samotnie walczyć z totalitaryzmem i wywalczyć nam o demokrację uważa, że to raczej był błąd. Ale mało tego. Nie dość, że nie chce uznać wyników demokratycznych wyborów, bo są nie po jego myśli, to jeszcze potwierdza stawiane mu od lat przez świadków historii i zawodowych historyków zarzuty o skłonność do donosicielstwa: "przy każdej sposobności publicznej będę to powtarzał tak w kraju jak i na zagranicę".

Przypuszczam, że powiedział otwarcie to, co myślą skrycie wszyscy tzw. obrońcy demokracji. Nie o obronę demokracji czy praworządności im chodzi. Oni z demokracją walczą.

Lech Wałęsa, cały wpis:

Obiecałem że 6 miesięcy nie będę komentował niekorzystnych uwag do obecnie panującej w Polsce władzy , ale to się nie da .Po dzisiejszej wypowiedzi Prezydenta Dudy w Gdyni muszę powiedzieć że zaczynam się wstydzić za ten dar demokracji i przy każdej sposobności publicznej będę to powtarzał tak w kraju jak i na zagranicę .Zmienię zdanie jeśli publicznie przeprosi . Lech Wałęsa


Zrobiłem zrzut, bo pewnie zaraz się skapnie jakiego strzelił samobója i wpis usunie, a jest w mojej ocenie ważny. Pokazuje nam pewien głęboko skrywany, ale ujawniający się w chwilach kryzysu sposób myślenia Lecha Wałęsy.

Lechu, co ty masz z tym stawianiem znaków przestankowych z odstępem?

#walesa #leszke #kod #komitetobronydemokracji #polityka #4konserwy #neuropa
źródło: comment_dmVJgFhufsdYeH19n5U20BXRUSsXM00d.jpg