Wpis z mikrobloga

Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman·

Komentarze nie są kasowane-są widoczne dla moderatorów. Tyle nam wystarczy ze względu na wszechobecny hejt. Mamy już dawno na pokładzie specjalistów od obrazu i dźwięku, ale identyfikacja perspektywy jednego zdjęcia jest dość niejednoznaczna dlatego poszukujemy jego autora. Teraz potrzebna jest osoba o naprawdę dobrych umiejętnościach hakerskich. Ewy laptop, w którego jesteśmy posiadaniu musi zostać rozpracowany pod pewnym kątem. Najlepiej żeby była to osoba którą można prywatnie zweryfikować-zgłaszają się do nas różni prowokatorzy i zabierają nam cenny czas. Jeśli jest ktoś taki dostępny to prosimy o kontakt na priv

Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman :

Ponawiam apel. Laptop w dość dziwny sposób odczytał i później zaszyfrowal pewne pliki. Następnie pliki te zostały zaszyfrowane na zupełnie niezależnych systemach. Zostało stwierdzone, że jest to conajmniej niebywałe-choc niewykluczalne. Wiem, że brzmi to dość zaskakująco, ale proszę mi wierzyć, nic już nigdy w moim życiu mnie nie zdziwi...

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1662875583971055&id=1656382081287072&comment_id=1662879243970689¬if_t=feed_comment

#ewatylman
  • 16