Wpis z mikrobloga

@wsumietoniewiem: instalujesz na telefonie apkę windows insider albo jakoś tak, logujesz się kontem M$ czekasz aż w tle ściągnie aktualizację i śmigasz. O ile jesteś pewny że chcesz WP10 to instaluj, ja coraz bardziej się wkurzam...
@lSandwichl: Powiem Ci cumplu znam ten problem bo sam mialem ten telefon i tak samo się działo. Znam sie troche na fonach i próbowałem wszystkiego, soft reset i tryb samolotowy, zaniżanie oprogramowania do Black, cyan, denim itp itd, oczywiście nie wspominajacjuz o takich prostych rzeczach jak wylaczanie apek działających w tle (swoja droga uważaj bo w tym modelu aplikacje raz wylaczone lubią sie same z siebie znowu wlaczyc). Nie bylo mocy,
@lSandwichl: Powiem Ci cumplu znam ten problem bo sam mialem ten telefon i tak samo się działo. Znam sie troche na fonach i próbowałem wszystkiego, soft reset i tryb samolotowy, zaniżanie oprogramowania do Black, cyan, denim itp itd, oczywiście nie wspominajacjuz o takich prostych rzeczach jak wylaczanie apek działających w tle (swoja droga uważaj bo w tym modelu aplikacje raz wylaczone lubią sie same z siebie znowu wlaczyc). Nie bylo mocy,
@miodek898: Generalnie wczoraj włączyłem WiFi na ładowarce i zaktualizowałem wszystko co się dało (soft+apki). Dzisiaj na danych komórkowych już jest spoko. Myślę że w twoim przypadku musiała być to jakaś wada fabryczna. Ja z L920 jestem bardzo zadowolony, jedyna wada to w sumie to że przy średnio intensywnym użytkowaniu bateria starcza na jeden dzień 8-22.