Wpis z mikrobloga

Zabrałem dzisiaj tacie kartę na punkty z Lotosa i pojechałem sprawdzić ile jest na niej pkt.
Bo tak leży i nikt się za bardzo nią nie interesuje. Zajeżdżam na cpn i pytam:
-Dzień dobry chciałem sprawdzić ile jest pkt na tej karcie.
- Już sprawdzam....prawie 14 tys.
- A to dużo czy mało?
- Wie pan...niektórzy się cieszą jak mają 1000 :)
Sprawdzam właśnie co mają w ofercie i zamawiam blender, żelazko, suszarkę do włosów i męską kurtkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze zostanie 6500 pkt :D
#takietam #chwalesie #lotos #cebuladeals?
  • 21
  • Odpowiedz
@Tabakiren: No i na przyszłość (dziwne, że jeszcze nikt się do tego nie przysrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tag #cebuladeals służy do dzielenia się okazjami/promocjami (niektórzy marudzą, że "ponad 98% obniżki", co oczywiście jest bzdurą), więc w tym przypadku użyłeś go niepotrzebnie/błędnie. :)
  • Odpowiedz
Ciężko mi powiedzieć dokładnie...nie chce tutaj kłamać ale kilka miesięcy na pewno. Ale dodam tylko że kilka miesięcy temu z tej karty było brane radio (4 tys pkt) i blender ( 2600 pkt)
  • Odpowiedz
@tobiasz22: @Chicane: Mamy hurtownie warzyw i owoców więc 2 busy praktycznie co dziennie jeżdżą po towar tzn. w sezonie bo teraz jest tragedia. Sklepy świecą pustkami bo ludzie w marketach więc i towar nie schodzi ale w sezonie jeżdżą non stop. Do tego leje lepszą ropę to więcej pkt dają. No i ja tankuję osobówkę co jakiś czas na tej stacji. Będąc przeciętnym kierowcą osobówki nie ma szans na uzbieranie
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: na Lotosie taki blender kosztuje 2600pkt czyli 2600litrów zwykłego paliwa (przy gazie dają mniej punktów) lub 1300 premium, przy tankowaniu motocykla naliczają punkty podwójnie. Ja sam zbieram, bo i tak tankuje na tej stacji, więc dobrze jak coś się uzbiera. Jest też dużo pierdół w niższych cenach, np szklanki czy coś takiego są za 300pkt, a hot dog to 100, więc można wbić jednym tankowaniem premium jak leje się od
  • Odpowiedz