Wpis z mikrobloga

No elo. Jako że dzisiaj jest premiera serialu obsadzonego w uniwersum wykreowanym przez Jamesa S.A. Corey'a - The Expanse - mam od oddania dwa tomy książek "Przebudzenie lewiatana" (wydawnictwo Fabryka Słów) na kanwie których owy serial jest obsadzony :)

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować ten wpis.

Losowanie jutro o godzinie 12:00 przez #mirkorandom - konta zarejestrowane po dacie publikacji tego wpisu nie biorą udziału :)

Zachęcam do plusowania i udziału w zabawie.

Odbiór książki w Warszawie, okolice Centrum lub Mokotów - a z okazji zbliżających się świąt mogę wysłać ksiązki na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #ksiazki #zadarmo #czytajzwykopem #secretsanta
Kofi - No elo. Jako że dzisiaj jest premiera serialu obsadzonego w uniwersum wykreowa...

źródło: comment_Hc4Yxg4TJWY6ooflqxucz2t3BjgaX0ZA.jpg

Pobierz
  • 21
@PurpleHaze: 2 tomy - w zasadzie to powinno być w jednej tylko Fabryka Słów poleciała na kasę i podzieliła na dwa tomy. Mi się książka podobała bardzo - mam ją w postaci e-booka - dlatego też oddaje wersję papierową. Takie Space Opera z zombie w tle. Co prawda nie porawała mnie tak bardzo jak Odyssey One czy Star Carrier ale fajna odskocznia. Nie wiem czy Fabryka Słów planuje wydać kolejne ksiązki
@Kofi Jak rozumiem czytałeś oba tomy. Ja miałem okazję przejrzeć pierwszy, czy drugi takze trzyma taki poziom, czy moze akcja nieco opada?