Wpis z mikrobloga

wczoraj zwiększyłem obciążenia w hantlach do 15 kg na łape(do dużo tak w ogóle?) zrobiłem 4 serie po 10 powtórzeń ale przy 9 i 10 podejściu trochę się wyginałem i mnie dzisiaj strasznie n----------ą kręgi i szyja,da się jakoś usztywnić kręgosłup pod czas ćwiczeń żeby go nie obciążać ? jak się skupiam na podniesieniu hantla to mimowolnie się lekko wyginam jak już robie ostatnią serie i ledwo sapie
#mikrokoksy #silownia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamouma: dlaczego miałoby nie iść? Ustaw oparcie minimalnie poza pion, wysun łokcie do przodu i napizdzaj aż miło. A jeżeli dalej nie bedziesz czuł to postaraj sie wyuczyc pracy na mniejszym ciężarze :)
  • Odpowiedz
@Hamouma: ja mowię o minimalnym wysunięciu dosłownie, łapy cały czas dociśnięte do ciała,ale lekko wysun ramiona.
Spróbuj najpierw,a wtedy zobaczysz :) i nie porównuj ćwiczenia o którym teraz piszemy z ćwiczeniem na modlitewniku,bo tam budujesz "kulkę" a tutaj mięsień po całej długości w p---e dostaje
  • Odpowiedz
@Hamouma: z czasem przejdzie to na biceps,ale lepiej jak przedramiona tez urosną niż pozniej to ma wyglądać niesymetrycznie ;)
  • Odpowiedz