Wpis z mikrobloga

Mapka sytuacyjna (poprawiona) dla zwolenników hipotezy uprowadzenia. Hipoteza nie bierze pod uwagę nagrań tzw. "pikseli Rutka" z których on sam po czasie się wycofał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link w komentarzu.

#ewatylman
  • 93
  • Odpowiedz
@mam_krowy: ale tramwaj, który ich nagrał, był opóźniony o ponad 10 minut (wyżej wywnioskowano, że według rozkładu był to ten o 3:12), więc przyjmuję taką możliwość, że był to tramwaj jadący w stronę jej miejsca zamieszkania.
  • Odpowiedz
@mmamia: nie wiem, gdzie dokładnie na Wildzie on mieszka, ale być może chciał iść na przystanek na AWF, tak jak ktoś tu pisał, ale nie trafił na autobus, więc postanowił iść na rataje, gdzie jest ich więcej (to prawda, że ktoś go stamtąd odebrał samochodem? Ponoć między logowaniem na ratajach a w jego domu minęło kilka minut). Chyba, że coś/ktoś go zdenerwował i postanowił ochłonąć. To są same domysły.
  • Odpowiedz
@mmamia: Być może faktycznie chciał sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku (zwłaszcza jeśli coś go zaniepokoiło). Jeśli ktoś odebrałby ją samochodem, to najprostsza droga na Armii Krajowej prowadzi przez Rondo Rataje.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: w ich stronę był o 3:12, w przeciwną o 3:13 (stąd wniosek że opóźniony). Jednak bardziej prawdopodobne że nie zdążyli na swój, a nagrał ich jadący w przeciwnym kierunku. Pisałem w tej sprawie do D. T. ale on tego nie wie bo monitoring zabezpieczyła policja.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: Mógł być to ten jadący w drugą stronę, bo podjeżdżają praktycznie o tej samej godzinie. Nie wsiadła z prostego powodu, bo tramwaj miał objazd i kursował między Franowem, a Os. Sobieskiego. Wnioskuję, że jej nie po drodze było.
  • Odpowiedz
@insanebelieve Ja nie jestem z Poznania i nie wiem jakie jest prawdopodobienstwo trafienia na autobus/tramwaj w niedzielę w nocy i takie chodzenie po przystankach "a może trafię" chyba bez sensu jest. Ile mógł mieć z tego Lotosa na swoje osiedle żeby przejść pieszo?
  • Odpowiedz
Wg tego mogła nim jechać na Rondo Żegrze, po prostu mnie to zastanawia

Jak najbardziej mógł to być także ten jadący w drugą stronę, nie twierdzę, że nie, po prostu nigdzie nie było napisane, w którym kierunku jechał


@insanebelieve: Mamy inne formy pytań u mnie na wsi. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie spinam się. Nie wiem po co dyskutujesz nie czytając postów ludzi z którymi rozmawiasz?
  • Odpowiedz