Wpis z mikrobloga

Mireczki, Xiaomi Redmi Note 2 czy Meizu M2 Note? Szukam jakiegoś telefonu do ~800zł . Najważniejsze dla mnie to android, dobry aparat, wyświetlacz i żeby bateria spokojnie wytrzymała cały dzień. Który telefon z tych dwóch lepiej się sprawdzi, ewentualnie jakieś inne propozycję?

#telchina #telefony #android #xiaomi
  • 8
@Xianter: miałem oba i xiaomi, bo ssytem. Ni jak nie podpasowała mi ta nakładka flyme. Wyświetlaczy nie porównywałem, bo nie miałem obu naraz
e: i meizu ma zamknięty bootloder, a xiaomi nie
@Xianter:

Redmi note 3 jak interesuje cię metalowa obudowa, trochę większa bateria od RN2 i czytnik linii papilarnych :)

Posiadam Redmi Note 2 i mogę szczerze polecić ;)
@Marcinox: A jak z tym aparatem w praktyce jest przy dłuższym użytkowaniu. Bo czytałem recenzję, i widziałem jakieś różne sample. Ale chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto używa tego telefonu codziennie. Najlepiej opinie obu apratów
@Xianter:

Nie jestem profesjonalnym fotografem, ale jak dla mnie aparat jest świetny.

Rozdzielczość jest bardzo dobra, zdjęcia notatek można łatwo odczytać.

Nie oczekuję nie wiadomo czego po aparacie bo nie robię za dużo zdjęć, ale dla mnie wystarczy ;)
@Xianter: w Redmi note 2 trzeba uważać na wersję oprogramowania bo różnych różnie wychodzi jakość zdjęć, podobnie z baterią, trzeba chwile sie pobawić aby znaleźć złoty środek, choć na forum czytałem że najnowsza wersja poprawia i czas pracy barterii oraz zdjęcia