Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dosyć nietypowy problem - mój tato to fanatyk wędkarstwa i z tej okazji chciałabym mu kupić pod choinkę kołowrotek, lecz kompletnie się na tym nie znam. Na urodziny dostał wędkę Mikado Tournament 8m i pomyślałam, że w sumie fajnie by było dobrać coś pod ten model. Fajnie byłoby zmieścić się w ok. 250 zł, ale rozważę wszelkie propozycje, pomożecie? ()
#wedkarstwo #wedkowanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ryby
  • 37
W tym roku sam sobie kupił na święta ponton. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i nadmuchał w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój wędkarski i siedział cały dzień w tym pontonie na środku mieszkania. Obiad (karp) też w nim zjadł [cool][cześć]


@adrenalina: o właśnie, niech sobie kupi ponton
@adrenalina: jak dlugo twoj tata lowi? jezeli zaczyna mozesz mu kupic duzo fajnych przydatnych rzeczy, typu np. jakis podbierak, fajne krzeselko, jakis czujnik brania, ogolnie jakis zestaw zylek, przynet, zanet, koszykow na zanete i rzeczy drobnych co czesto sie zmienia itp.. bo kolowrotki to droga rzecz i tak na prawde trzeba dobrze sie znac na tym zeby dobry kolowrotek byl potrzebny :)
@artur1792: łowi ok. 25 lat, więc raczej nic nowego mu nie kupię, dlatego myślałam o kołowrotku do tej wędki, bo wydawalo mi się, że jeszcze sobie nie kupił. Dopiero od Was dowiedziałam się, że do tego typu wędek nie stosuje się kołowrotków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@paprykarzszczecinski1: ma echosondę :)