Wpis z mikrobloga

@knysha: ja zawsze jeżdżąc na nartach trzymam aparat w plecaku, w środku jest jeszcze w torbie na ramie i nigdy żadnych problemów nie było, nawet po całodziennej jeździe :) czasami tylko jak się wyjmie na dłuższe robienie zdjęć to może obiektyw zaparować, no i spada żywotność baterii
  • Odpowiedz
@HulajDuszaToLipa: a idź pan w ch* z tymi swoimi zdjęciami, codziennie fajne dobre zdjęcie
człowiek siedzi w robocie, użera się z matołami, nie ma czasu i kasy na hobby, umiejętności też leżą i kwiczą a ten tu dowala takimi seriami świetnymi :D:D:D:D

  • Odpowiedz
@HulajDuszaToLipa: O której wychodzisz, żeby strzelić takiej ujęcia w tych miejscach?
Jak dużo zajmuje Ci dojście?
Ile czasu poświęcasz na postprodukcję?
Po ilu zdjęciach z tego samego zdjęcia je zmieniasz/wiesz, że "masz to"?
  • Odpowiedz
@dejmjen: Około 3 wyszedłem z domu. Na Kasprowym byłem 15 minut przed wschodem, ale jeszcze po drodze miałem parę przystanków na zdjęcia (w tym dzisiejsze)

Postprodukcja zajmuje mi średnio pół godziny do godziny. Zazwyczaj dłużej schodzi obróbka nocnych, dlatego że trzeba jeszcze pousuwać np badpixele, szumy itp. Tak samo dłużej schodzi gdy trzeba złączyć panoramę. Wtedy nawet przeciąga się do 2-3 godzin.

Nie wiem czy wiem o co Ci chodzi w
  • Odpowiedz