Wpis z mikrobloga

Nasi przyjaciele po wczorajszej i dzisiejszej manifestacji w Warszawie.
Mam dziwne wrażenie że w XVIII w Caryca i Cesarz Pruski mogli mieć takie same miny.
Polacy niech się wytłuką między sobą a my róbmy swoje.
Do wszystkich wykopków w tym do mnie, naprawdę jesteśmy aż tak opóźnieni że musimy się obrzucać gównem ? Czas z tym skończyć. Nie dajmy się dzielić na lepszych i gorszych przez polityków którzy dzięki temu zyskują poparcie. Zaczynam od siebie staję się neutralny politycznie mam ich wszystkich gdzieś.
#bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #polityka
Pobierz znor1006 - Nasi przyjaciele po wczorajszej i dzisiejszej manifestacji w Warszawie. 
M...
źródło: comment_dEDWL8zSEhmHN7hKQMsLoReiQZYbfKt9.jpg
  • 9
@r_dest: W takim razie słucham co mogę zrobić aby to zmienić ? Byłem na każdych wyborach do tej pory i co ? Gdy włączam jakikolwiek serwis informacyjny widzę tylko jak jeden Polak drugiego chce rozszarpać za to że jeden woli oglądać kaczora a drugi donalda. Kiedy to się skończy? Nasz kraj i my Polacy tracimy na tym ogromnie a nasi najwięksi sąsiedzi patrzą i jedyne ci to mogą się tylko cieszyć
@znor1006: Możesz ich mieć gdzieś, ale oni nie są już tak obojętni wobec nas. Zbyt duża jeszcze cześć ludzi w Polsce nie widzi, że to zainteresowanie innych państw nami ma swoje wpływy, których efektem jest właśnie obrzucanie się gównem - bo to jest dobry temat zastępczy by nie interesować się i nie móc wyjść na trochę wyższy poziom świadomości geopolitycznej, a zwłaszcza by nie być zdolnym do obrony przed różnymi wpływami.