Wpis z mikrobloga

@beer_man: Wystarczająco dużo się o nim nasłuchałem, aż zamówiłem na szybkości evica mini z e-dymu, bo wychodzi 15 zł drożej niż z chin a będę miał go we wtorek, także dobry dil. Straszliwie jestem ciekawy, czy ten aromamizer jest rzeczywiście tak dobry.
@beer_man: właściwie to mi wszystko pasuje, ale potrzebowałem jakiejś "zmiany dla zmiany", bo wszyscy zrobili taki szum na reddicie o ten aromamajzer, i sam chciałem wypróbować. Jak mi się nie spodoba, to sprzedam i zostawię billowa, ewentualnie zostawię oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Unikat: @beer_man: Ma kilka #!$%@?ących mankamentów. Air flow, który jest nie tak zrobiony jak powiniene być(moje zdanie) i trzeba odkręcić sekcje z pojemnikiem delikatnie w którąś z stron, żeby air flow był na grzałkę, a nie gdzieś z boku. Poza tym, na verticalach jak się nie odpowiednie z wickuje to cieknie okropnie(w poziomie nie ma tego problemu). Do tego dochodzi jeszcze kwestia drip tipa, który jest porażką.
@Unikat: O tyle są lepsze od horyzontalnych, że możesz wsadzić potwora. Ale jak wszystko robisz dobrze- grzałka poziomo nie za wysoko, na środku, nie za dużo waty to jest porównywalnie do wertykalnych. Ja jak pierwszą grzałkę w poziomie zrobiłem to trochę #!$%@?łem, przez co delikatnie się zraziłem, ale teraz tylko takich używam.
Miałem billowa v2, mam aromamizer z bazą velo(co prawda klon, ale świetnie wykonany), a i tak używam velocity rda( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW nigdy nie robiłem wertykalnych grzałek, a na aromamizerze robi się je naprawdę prosto i przyjemnie.
Max zmieściłem 7/8 zwojów na średnicy 3,2mm z drutu SS 0,5mm