Wpis z mikrobloga

#haxballtyper #haxballpolski #haxball7
Po raz kolejny witamy gorąco wszystkich sympatyków wykopowego #haxball. Jesteśmy już po 1/8 finału VII Mistrzostw Wykopu w Haxballa, pełne wyniki i drabinka dostępne są tutaj: >>KLIK<<

Jeśli widzisz to info po raz pierwszy i chcesz dołączyć do zabawy, w spoilerze jest krótkie wytłumaczenie co i jak:


W komentarzu czysta lista typów do skopiowania. Typujemy również w komentarzach!

Tabelka na pierwszą i drugą rundę typowań dostępna >>TUTAJ<<.

*****************************************************************************************************

Redakcja Haxballa Polskiego ciężko pracowała przez ostatnie dni aby przygotować w tym wpisie coś specjalnego. Coś na co wszyscy czekali - Obszerne fragmenty wywiadów z gwiazdami tegorocznego turnieju!

MECZ 1
@Lajz - @freund
1: 1,85 || 2: 2,06
HaxballPolski: Czy jest Pan zadowolony z drabinki i przeciwnika?
Lajz: Generalnie pytanie nie na miejscu... Jak mógłbym być niezadowolony z przeciwników, gdy sam ich sobie losuje?
freund: Lajza będę szkalował tylko na priv. Tutaj napiszę tylko, że kulka jest okrągła, a ja się będę skupiał wyłącznie na swojej grze.

HP: Jak Pan ocenia poziom tegorocznego turnieju, czy widać zmiany w haxballu na.przestrzeni lat?
Lajz: Poziom? Bardzo niski, najsilniejsza grupa wygrana bez porażki... Łatwy awans do ćwierćfinału, a droga do finału będzie jeszcze łatwiejsza.
freund: Kilka osób znanych z poprzednich edycji w tym roku nie wystartowało, ale staramy się ich godnie zastąpić i utrzymać poziom w granicach przyzwoitości i przystępności zarazem.

(...)

MECZ 2:
@Crisss - @DizzyEgg
1: 1,62 || 2: 2,42
HP: Jak Pan ocenia poziom tegorocznego turnieju, czy widać zmiany w haxballu na przestrzeni lat?
Crisss: Poziom tegorocznego turnieju jest niezbyt wysoki ( ͡° ͜ʖ ͡°), lecz na tym etapie nie będzie już słabych przeciwników. Jestem debiutantem wykopowych zmagań tego typu, więc nie jestem w stanie ocenic, jak zmieniał się poziom na przestrzeni lat.
DizzyEgg: To mój pierwszy turniej. Poziom gry wyższy niż się spodziewałem, organizacja dobra.

HP: Co chciałby Pan powiedzieć początkującym graczom, jakie rady ma Pan aby dojść do takiego Poziomu?
Crisss: *
DizzyEgg: Lajz.


(...)

MECZ 3:
@KubaSh - @JonLajoie
1: 1,72 || 2: 2,24
HP: Co chciałby Pan powiedzieć początkującym graczom, jakie rady ma Pan aby dojść do takiego Poziomu?
KubaSh: Złote lata haxballa raczej za nami, więc jeśli myślisz o pograniu na wysokim poziomie, musisz włożyć w to sporo pracy. Nowym zawodnikom radziłbym skupić się na opanowaniu i motywacji. Jeżeli coś ci nie wyjdzie, nie poddawaj się. Szlifuj swoje umiejętności grając na publicach, baw się z kolegami, czy nawet z teściową. Jeżeli jesteś odpowiedzialny, to z pewnością nadejdzie moment, kiedy będziesz czuł się jak Małysz na korcie tenisowym - pewny siebie i gotowy do walki o najwyższe cele. Tylko nie zapominaj jednego, to tylko zabawa.
JonLajoie: Nie marnujcie życia na tę grę.

HP: Czy trening w ostatnich dniach jest nastawiony konkretnie na przeciwnika?
KubaSh: Jeżeli mam grać, to gram ten mecz z marszu, bez jakiegokolwiek treningu czy analizy przeciwnika. Swoje już w HaxBallu pograłem, więc wiem na co mnie stać.
JonLajoie: Nie trenuję wcale, gram tylko mecze turniejowe, od czasu do czasu wejdę na jakiś room, ale to rzadkość.

(...)

MECZ 4:
@baletny - @rpawelek
1: 2,51 || 2: 1,59
HP: Co chciałby Pan powiedzieć początkującym graczom, jakie rady ma Pan aby dojść do takiego Poziomu?
baletny: Ja trenowałem od 4 lat w haxball. Grałem głównie zespołowo (3v3, 4v4) i w tych rozgrywkach czuję się najlepiej. Żeby byc dobrym trzeba wierzyć w swoje umiejętności, w to że można wygrać z każdym - to jest na prawdę ważne i zawsze to powtarzałem moim zawodnikom. Potrafiliśmy ogrywać bardzo dobre zespoły, aby potem przegrywać ze słabymi.
rpawelek: Haxball to prosta gra, nie należy się zniechęcać, a godziny, dni i lata treningu na pewno przyniosą efekt.

HP: Najwieksza niespodzianka bądź zaskoczenie w turnieju?
baletny: Odpadnięcie Knopersa w fazie grupowej.
rpawelek: Największą niespodzianką jest dla mnie Lajz, jeszcze w pierwszej połowie meczu pierwszej fazy grupowej nic nie wskazywało na to, że wygra drugą fazę i dojdzie do ćwierćfinału. Teraz nic nie wskazuje na to, by miał się zatrzymać.

(...)

Pełne wywiady zostaną udostępnione już niedługo, śledźcie tag >> #haxballtyper i #haxballpolski a nic Was nie ominie!

Typujemy znów w komentarzach, pamiętajcie, że tym razem pomnożyć możecie całą pulę uzbieraną przez Was do tej pory! ( ͜͡ʖ ͡€)
POWODZENIA!
  • 40
  • Odpowiedz
Błąd w druku: MECZ 2, drugie pytanie brzmiało oczywiście

Największa niespodzianka bądź zaskoczenie w turnieju?


Dziękujemy czytelnikom za uwagę :]
  • Odpowiedz