Wpis z mikrobloga

Wczoraj zatkało mnie w #uber w #poznan
Zamawiam, wsiadam, i moze kierowca nieogarnięty, bo dodatkowo druga nawigacja go prowadziła, to kabelki do ładowania telefonu z tyłu, napoje, energetyki, cola, soki, cukierki, i zachęcał do częstowania :D
Ciekawi mnie bo miał ocenę tylko 4.8

Czym się kierujecie dając przykładowo 4 gwiazdki?
Oceniacie samochód, kierowcę, czy gadał, czy co?

  • 10
  • Odpowiedz
  • 14
Ciekawi mnie bo miał ocenę tylko 4.8


Czym się kierujecie dając przykładowo 4 gwiazdki?

Oceniacie samochód, kierowcę, czy gadał, czy co?


@Akuku69: Pewnie za brak Coli Light
  • Odpowiedz
@Akuku69: zawsze stawiam 5, postawiłem mniej tylko raz jak kierowca był zwyczajnie wulgarny i strasznie dużo klął. Weź pod uwagę, że dla kierowców każda ocena poniżej 5 jest oceną negatywną.
  • Odpowiedz
@Akuku69: nie trafiłeś czasem na eks-zakonnicę w Clio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz dostałem 1* za wkopanie się na zakaz lewoskrętu z Dąbrowskiego. Kogoś wyraźnie dupa bolała bo objechałem może 300m ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po 40 kursach średnia 4,82 here.
A kierowca rzeczywiście albo padł ofiarą jakiegoś trolla, albo motzno świeżak, bo udogodnienia wypisz wymaluj jak z poradnika Ubera ( ͡°
  • Odpowiedz
@Akuku69: Nie widać, ale wyliczyłem, że dostałem 1* na podstawie średniej.
Auto podałem na PW, bo raczej tylko jedno takie jeździ w Poznaniu, a wolę pozostać anonimausem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tormen: kolego, spokojnie. To wszystko zalezy od ludzi i zwyczajnego przypadku. Mam takie noce gdzie mialem gorszy dzien, bylem mniej rozmowny, nie robilem bledow i z 20 kursow ocena 5.0. Innym razem, gdy samochod blyszczy jest luzna atmosfera, luz i wszystko ok patrze. A to z 20 kursow ocena 3.5 Pamietaj, ze nie kazdy zadowolony klient postawi 5, ale kazdy zly na caly swiat da 1, bo tak. Ja juz przestalem
  • Odpowiedz
Ja też mam już gdzieś gwiazdki, bo nie ma bonusów, to po pierwsze :) Po drugie charakter reklamowy? Dodałem na koniec kod, w dodatku nie zapraszający kierowców, ale nowych użytkowników jak Ty, czy inni Pasażerowie. Daj Boże, żeby tylko takie reklamy były w necie i na świecie...
  • Odpowiedz