Wpis z mikrobloga

teraz już wszystkie wykupili, ale ogólnie promo to nie fake, bo telefony były dostępne, jeszcze ten najtańszy udało mi się trafić, ale dodać tego do koszyka nie szło. Jeszcze był myk, że mobilna wersja strony wchodziła dużo częściej niż desktopowa więc jak ktoś trafił i kupił to na mobilnej wersji strony. Na mobilnej nawet wyszukiwarka dość dobrze działała
@Nech: nie. kilkanaście razy miałem stronę z ceną za 49zł, ale po dodaniu do koszyka wywalało errory. Ale ktoś kupił na pewno, kwestia tylko taka że chętnych było kilka tysięcy ludzi z całego świata, więc strona ledwo co chodziła i wyglądało to jak ddos. Na mobilnej może i bym kupił jakbym wcześniej wpadł na to żeby próbować na mobilnej wersji
ja nie mówię że coś miałem :D tylko ktoś tam pisał że promo to fake, ja tak nie uważam, dało radę to kupić, tylko że ktoś nie trafił to nie powód żeby od razu pisać że fake

Server Error in '/' Application.

An existing connection was forcibly closed by the remote host

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more
jest jeszcze jeden sposób który może się udać, na mobilnej wersji znajdujemy produkt, próbujemy w niego wejść na wielu kartach, i jak na którejś wejdzie produkt że będzie go można dodać do koszyka to w chromie duplikujemy kartę (o ile nie odświeży nam karty) i na każdej zduplikowanej próbujemy dodać do koszyka, może za którymś razem się uda