Wpis z mikrobloga

@Diumen: Przy Puławskiej jest bardzo fajna, AGVO czy coś tak, niedaleko McDonaldsa. Doświadczeni i mili instruktorzy, spory wybór broni, polecam. Jakiś czas temu na gruponie mieli jakies tam oferty, mozesz zerknac, a nóż jeszcze są :)
@robertx: Pierwsza podpowiedź w google.pl to właśnie oni, trochę cena mnie odstrasza, ponieważ wziąłbym tor na 30 min. to już 70 PLN + 30 szt. amunicji 1,8*30 daje kwotę 70+54=124 PLN Z Ochoty miałbym blisko ale ZKS na Bielanach wychodzi taniej. Mimo wszystko dzięki za info :)
@Diumen: Zerknij na grupon, jeżeli tam jeszcze są to koszty zejdą :( Jeszcze gdzieś w Rembertowie jeden Mirek ma strzelnicę bodajże na świeżym powietrzu, ale jakoś nie mogę się zebrać, żeby tam pójść, a ponoć warto :-)
@robertx: Trochę ten groupon dla mnie nieczytelny ponieważ np. jest "49,99 zł zamiast 100 zł za godzinne szkolenie na strzelnicy z instruktorem," ale do tego muszę raczej dodać amunicję czyli plus 1,8*30 co daje 104zł
Inny groupon to "45 zł zamiast 95 zł za szkolenie strzeleckie dla 1 lub 2 osób, broń do wyboru, opieka instruktora," ale tutaj też plus 1,8*30 czyli 99.
Więc jak na razie ZKS wygrywa, ponieważ mogę