Wpis z mikrobloga

@nunczaqo: Dokładnie tak dziś wyglądałem jak wracałem z pracy. Na szczęście nie musiałem robić zakupów. Czasem się zdaża i nic na to nie poradzę. Jutro pójdę w czystym uniformie i mogę się znów #!$%@?ć albo i nie. Za tomam nadzieję, że nikt mi zdjęcia nie bęzie robił ( )
  • Odpowiedz
@unstyle: czy polactwem jest to że jednak mam jakieś standardy zachowywania się w społeczeństwie i nie chodzę #!$%@? po kolana? gość z pracy nie wracał bo był ze swoim #rozowypasek , jakby tak ledwo z pracy wrócił to by chociaż spodnie zmienił. Nie ma to jak naśmiewanie się z seb i patusów wszelakiego rodzaju i bronienie ich, hipokryzja to wasze drugie imie wykopki :)
  • Odpowiedz
@nunczaqo: jak ktoś ma dres założony to pewnie z automatu u ciebie patus i dresiarz? zacofany jesteś i to konkretnie, to jest ta różnica między Polską a zachodem, nikt nie stroi się, żeby śmieci wyrzucić, maść na ból dupy sobie spraw na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unstyle: @nunczaqo: na początku ci się wydaje - ale wyluzowany naród, każdy chodzi ubrany jak chce, ale im lepiej ich poznajesz tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że to naród brudasów i niechlujów. Rozumiem, że koleś był w pracy ale idąc do sklepu do ludzi jakieś minimalne zasady higieny powinny obowiązywać - mogę sobie tylko wyobrazić co ma na swoich brudnych dłoniach którymi dotyka towarów w sklepie. Nie chciałbym,
  • Odpowiedz
@patrol798: jestem w tym... kraju, trzy lata już przeszło i taki ktoś to jeden z wielu odpałów anglików, naśmiewają się z polaków i nas nienawidzą bo po prostu większość z nas jest lepsza od nich, wiemy jak się zachowywać, jak się ubierać, jak odnosić w towarzystwie, niestety angielska społeczność to w 80% podludzie.
  • Odpowiedz
@system_shock: tak można, tu chodzi o tych co idą do supermarketu często z rodziną by zrobic większe zakupy, po pracy. Nie mówimy tu o ekipie z budowy tylko o pojedynczym człowieku wychodzącym z fabryki w tym w czym przechodził całą zmianę i udającym sie na większe zakupy do supermarketu
  • Odpowiedz
@system_shock: otóż wlasnie o tym mówimy. Patrząc na to zdjecie mozna sie zastanawiać co koles robił - jeździ tzw beczkowozem i mu sie troche na nogi polało, robi na budowie czy może miał kiepski dzien w robocie. Fakt faktem że ci ludzie sie nie #!$%@?ą tak jak w życiu i higiena nie jest ich atrybutem. Tak samo jak często zastanawiam sie skad się działo powodzenie angielski dżentelmen, same Angielki mówią
  • Odpowiedz
@patrol798: w Polsce jest lepiej pod tym względem, niż w Anglii, jednak wystarczy w grudniu przejechać się komunikacją miejską, by nie popaść w hurraoptymizm w kwestii rodzimej higieny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz