Wpis z mikrobloga

Miało być śmiesznie - wyszło jak zawsze. 22letni kolega z pracy kupił sobie subaru imprezę. W pracy jak to w pracy heheszki, że zaraz się rozwali tą subarką i manager wypuścił email do całego działu gdzie każdy mógł zagłosować na konkretną datę kiedy to nasz kolega rozpieprzy auto albo chociaż coś urwie. Sam posiadacz auta dodał na końcu, że jak do miesiąca nie będzie stanie się nic to zaprasza wszystkich do pubu ..... Gość zginął wczoraj w drodze do pracy właśnie w tej subarze ;/ Miny w pracy dzisiaj .. szkoda gadać ;/

#uk #samochody #subaru
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stafford: @vertoo: Miałam kolegę w technikum, ojciec w tajemnicy przed matką kupił ścigacza, trzymał go w garażu u kolegi. Wszyscy też heheszkowali, że się na nim zabije, bo się filmików naooglądał, plus dodatkowo 18 lat miał... 1-ego czerwca zadzwonił do kolegi z klasy, że go nie będzie bo wykrakaliśmy i miał wypadek i jest w szpitalu. Oczywiście heheszki.
Następnego dnia rano dostaję telefon od koleżanki, że nie wyhamował
  • Odpowiedz
@mlg20:

wiesz, że tymi waszymi p--------i gierkami w kalendarz go uśmierciliście? Miejcie świkadomość, że w sposob niefizyczny macie jego krew na rękach.pff chrześcijanie...
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Dziękuję za zwrócenie uwagi. Przez ostatnie lata piszę więcej po angielsku niż po polsku i błędy które kiedyś były niedomyślenia zdarzają się mi coraz częściej :/ W pierwszej kolejności przyjrzę się pluginowi do sprawdzania pisowni pod Chrome bo jak widać zawodzi. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
ozory pozorami a statystyka statystyką


@Banek3000: Dlatego też napisałam, że zachowania ryzykowne jakich podejmują się młodzi a starsi różnią się (inne kategorie wykroczeń). No i Ci z większym stażem mają większą wprawę aby wyjść sytuacji bezpieczni. Młodzi często sobie pozwalają na zabawę autem kiedy jeszcze nie znają wystarczająco dobrze swojego samochodu.
  • Odpowiedz