Wpis z mikrobloga

@Fheat: Ta, a przy tym podskakuje, #!$%@? nogami, macha rekami i klaszcze... Smiej sie smiej... Pojdz sobie na to -_-

@Liquid_Snake: Nastepnym razem zrobie z 5 minut wiecej, ale zrobie :< Kurde juz jestem w domu, a nadal mi strasznie goraco! Na serio mi to dalo w kosc.
@Wojt_ASR: Ja jestem w szoku, ze az tak kiepsko u mnie z kondycja :) Bo jakos gruba nie jestem za bardzo, ale nie potrafilam nadazyc za sciana... (bo te zajecia to sa audiowizualne puszcane z kompa czy cos na scianie, nie ma trenera na miejscu) ... Musze cos zjesc i chyba zaraz zasne.. .
@Wojt_ASR: U mnie bylo ok, poki sie nie zatrztymalam i nie napilam, wtedy mi sie tak goraco zrobilo i musialam coraz czesciej robic przerwy, zeby sie napic, az w koncu przestalam w ogole. A jak wyszlam to taka czerwona i spocona bylam ze szok! Ostatni raz chyba na wf w liceum tak mialam!
@Liquid_Snake: No raz przyszlam i byl "rush hour" haha, czyli w tygodniu po 19 ... Porazka, te kilka minut zanim mi sie nos przyzwyczail trwaly dlugo :) Natomiast dzisiaj, czy tam za pierwszym razem to nic nie smierdzialo i nawet klime bylo czuc :) (Bo jak jest pelno ludzi to nawet tej klimy juz nie czuje).