Wpis z mikrobloga

co #!$%@? xD ale rakłem, koleś który zupełnie nie zna się na csie ma ponad 100k subów.
jako minus rewolwera podał że broń ma mało ammo i jest trudna do gry XD.
tak, TRUDNA DO GRY XD
wspólczuję silverom, którzy go słuchają xD


#csgo #rakcontent #polskiyoutube
softenik - co #!$%@? xD ale rakłem, koleś który zupełnie nie zna się na csie ma ponad...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@softenik: A ja tam się ciesze że istnieją takie kanały, potem takie gimbusy płacą ciężkie pieniądze za skiny "Bo Isamó ma". Tak odbiegając od tematu, ciekawe ile dzieciaków dostanie pod choinkę PSC albo skiny i po 5min #!$%@? na pocie albo virtusach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@VaticanVice: Nie wiem. Dzisiaj z ciekawości sobie sprawdziłem socialblade żeby zobaczyć kto jest na topie pod względem subów i nie znalazłem ŻADNEGO kanału o CSie z filmami o dobrej merytorycznej wartości. Większość to gimby z orła robiące openingi, jackpoty i milion filmików o "ciekawostkach z csgo" czyli #!$%@? o niczym.

Przydałby się ktoś kto się zna na CSie i dobre filmy by o nim robił.
  • Odpowiedz
@softenik: w sumie czemu na polskim youtube nikt nie wpadł na pomysł skopiowania takiego np. WarOwl'a który pokazuje jak grać, opowiada o grze, przyjemnie się go ogląda ... ehh ale lepiej otwierać skrzynki xD
  • Odpowiedz
@Moted: xDD przypomniałeś mi ten film i tego kolesia.

typ ma 195k subów a jego filmy to w 3/4 openingi, jackpoty i jakieś inne guwno
a do tego czitował xDD. Tak, czitował i mówił że nie wiedział że czity (nie skrypty, czity na wyłączenie blokady velocity) do BH i trigger bot są nielegalne bo kolega mu mówił że bana nie dostanie.

I takie ścierwo zgarnia hajs za robienie takich filmów
softenik - @Moted: xDD przypomniałeś mi ten film i tego kolesia.

typ ma 195k subów...
  • Odpowiedz
@VaticanVice: Właśnie sam nie wiem. Wszystkie najpopularniejsze kanały o CSie tak jak już wspomniałem to albo giveawaye, openingi i jackpoty albo kompletne #!$%@? bez znajomości tematu. Był taki koleś o nicku Mervo co robi filmy o CSie i jak mu wytknąłem że #!$%@? od rzeczy pod jego filmem o bunnyhopie to mnie zbanował pod jego filmami i usunął komentarz XD
  • Odpowiedz
@softenik: Też myślałem nad założeniem kanału, najlepiej w grupie z paroma wykopkami. Ewentualnie streamy z "givełajami" za suby, dajesz kose wartą 150€ ale muszą ci nabić określoną liczbe subskrypcji + donejty. Teraz będe miał w #!$%@? dużo czasu i przy wkładzie załóżmy 1000 kluczy mogę być drugim izakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@softenik: identycznie było z minkraftem. Na początku były ciekawe dla początkujących poradniki, potem niektórzy zaczęli grać w jakieś minigierki, ludzie zobaczyli że są wyświetlenia (hajs) i wszyscy zaczęli to robić. Tak samo jest z CS. Typo nie umie przedstawić nic ciekawego na temat gry (jakieś taktyki, akcje itp), a nagrać opening,jackopota każdy głupi umie. Kiedyś CS minie i znajdą następną taką gra, a gimbusów do oglądania nigdy nie zabraknie.
  • Odpowiedz
Najlatwiej isc na latwizne jak otwieranie skrzynek, kurde ale emocje czy bedzie taki skin czy taki na papierze toaletowym... Komentowanie goscia czy cziter przez 10min.
Wnerwia mnie takie cos, sluszalem o tym ale ostatnim razem obejrzalem takie filmiki i to tylko strata czasu... Miec dobrego kompa, sprzet do nagrywania gameplayow, pirackiego Vegas i laczymy filmiki.

Ostatnio cos Killing Floor dostal jakies skrzynki i skiny
  • Odpowiedz