Wpis z mikrobloga

@zawszespoko: Takimi wpisami szarpiesz swoją reputację tutaj.

Wszyscy na pokład z banksterami! Banksterka pompuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Big Brother nie jest zły! Inwigilacja to przyszłość! Wskakiwać bo cena rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlo74: fanem ripple jestem praktycznie od początku i od początku mówiłem że mają dużesz szanse na adopcje. to jest protokół dla wlasnie banków i instytucji finansowych, a nie dla kowalskiego chociaż w najnowszej aktualizacji portfela dali opcją ustawiania kontraktów z poziomu portfela.
Za duży hajs w to został zainwestowany i za poważni gracze sie interesują, żeby upadło. A daje info bo cena ostatnio była najniższa w historii, a sięgała 8x
  • Odpowiedz
Za duży hajs w to został zainwestowany


@zawszespoko: powiedz prawdę, że sam zainwestowałeś za dużo o czym nie raz pisałeś, naganiasz na banksterskie gówno, nie upadnie dopóki najwięksi przekręci na świecie będą rządzić nami dzięki takim projektom, które są wilkami w owczej skórze.
Nie czaję chcesz mi powiedzieć, (znowu) że nie widzisz kto za tym stoi i wszystko jest w porządku??

Ostrzegam wszystkich przed tym projektem, możecie robić co chcecie ale to jest projekt nie warty wsparcia. Ten projekt narusza podstawowe prawa człowieka czyli np. prawo do prywatności. Wymagają od użytkowników
  • Odpowiedz
@pawlo74: powiedział ten co nagadywał do kupna bitcoina za 900$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

każdy ma swój rozum i kupuje kiedy chce ja daje tylko protipy, a w międzyczasie bylo mozna sprzedac za wiecej jak za 6k
  • Odpowiedz
@zawszespoko: okazuje się, że nie masz żadnych zasad i nie kierujesz się żadnymi ideami dlatego te pro tipy nie są nic warte. Należysz do małolatów co gówno wiedzą o świecie bo za mało przeszli w życiu.
Twoje banki i rządy zajoniści, kryminaliści i mordercy bez skrupułów, w dupie mam czy nazwiesz mnie kimś kto buduje teorie spiskowe ten termin został wymyślony po to żeby ośmieszyć i zdyskredytować prawdę, ja odrobiłem
p.....4 - @zawszespoko: okazuje się, że nie masz żadnych zasad i nie kierujesz się ża...
  • Odpowiedz
Jeżeli tamto była wariatka chociaż wiem, że nie to Ken jest jednym z najbardziej znanych , doświadczonych i zaufanych aktywistów na rzecz pokoju na świecie.


Ken O Keefe on 911
p.....4 - Jeżeli tamto była wariatka chociaż wiem, że nie to Ken jest jednym z najbar...
  • Odpowiedz