Wpis z mikrobloga

place z #paypal na #jd i mam caly czas: There was an error either with your payment details. Please email us at contact@jd.com and we will assist you with your payment

probowalem z innego konta jd to samo, inne ip to samo

jakies pomysly? oplacal ktos zamowienie na jd dzisiaj za ok 100$?
  • 10
zmienilem na 200usd, 1/papal nie ma jakis limitow sam z siebie, 2/ po co sie robi potwierdzanie karty w paypal (blokuja jakies 6zl i mam im przepisac chyba kod jak sie rozliczy i cofnie) 3/ zablokowana kwota w PLN to taka bedzie sciagnieta, czy sie jeszcze zmieni?

zaplacilem z innego konta paypal, gdzie mam kredytowke - i k13wa przeszlo, pisalo, ze bedzie mozna jeszcze podsumowanie zobaczyc, klikam i zatwierdzilo transakcje

p13dolony #
@www2: jak dzisiaj dodałeś kartę to musisz ją potwierdzić, ciężko ogólnie znaleźć te opcję na paypal. Oprócz tego trzeba zmienić żeby pobierało kwotę z karty w USD którą też ciężko znaleźć. No i ustawić limity na karcie w swoim banku
@rajkes: dodalem ja kiedys i blokada z tego dnia juz wisi z tydzien... ta do potwierdzenia
edit: rozliczyla sie czy ta tam kwota z blokady - wpisalem i juz potwierdzilem ta walutowa
edit2: mialem takie samo zamowienie na innym koncie jd i co - po potwierdzeniu walutowej w paypal nadal dupa i nie chce przejsc, coz tylko na przyszlosc nie wiem czy ta walutowa w ogole ladowac jak takie problemy :(
@www2: Dodaj Kartę USD potwierdz ją kodem zmień w : Profil -> Więcej Opcji -> Moje Pieniądze -> Moje wstępnie zatwierdzone płatności Zarządzaj płatnościami automatycznymi i subskrypcjami. Zaktualizuj -> Ustaw dostępne źródła finansowania płatności -> Karta kredytowa MasterCard xxx Opcje przeliczania -> Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego.

I wtedy już działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no tak ustawilem - Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego., a potem znow byla pierwsza opcja, bylo podsumowanie i pieknie ladnie i... blad na jd platnosci :) d1pa

edit: ten interfejs paypala to chyba dla masochistow, ja p... jakie to nieintuicyjne gowno! niby jest poprzednia wersja ale po co tak utrudniaja

edit2:Data:
10 gru 2015
Godzina:
19:23:33 CET
Status:
Odrzucono

eh, chyba musze sie pogodzic z
@m4rcino: ciekawe, ja chyba z 30 razy juz probowalem, moze dlatego sie cos zblokowalo ;) ale na aliorze pisze, ze aktywna karta

edit: przeszlo, ale mam tak:
92,99 USD 2015-12-10 Transakcja kartą LU NUMERTRANSAKCJI PAYPAL *JINGDONGECO Oryginalna kwota: 92.99 Oryginalna waluta: USD Kurs wymiany: 3.7723

to mysle, ze dobrze policzylo USD=USD, ale po cholere kurs wymiany skoro USD i USD ( ͡° ͜ʖ ͡°)