Wpis z mikrobloga

@BonusMPK: Zaraz Ci Mireczki napiszą że masz płaskostopie. #!$%@? że możesz mieć zdrowe stopy, tylko po prostu buty #!$%@?, bo i mi się przydarzyło i parę już osób na mieście widziałem jak im stopy na bok uciekały, bo podeszwa na pięcie jest ścięta i zwyczajnie noga z niej wypada. Mireczki wiedzą wszystko lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj moje foto, oryginalne NB używane pół roku (plus na
Mave - @BonusMPK: Zaraz Ci Mireczki napiszą że masz płaskostopie. #!$%@? że możesz mi...

źródło: comment_yrs1LoSVMWqdoYUTd2OrDdBmJQGvz4t7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W pracy noszę podobne do NB zwykle chińczyki z rynku i już 2 miesiące trzymają a te zaledwie kilka dni i takie rzeczy. Jakbym je wziął do kurierki to po pierwszym dniu by się rozleciały chyba:D
  • Odpowiedz
Nie płaczę, nie mam płaskostopia. Kupiłem z ciekawości. Wykopki kupują, chwalą obuwie z Ali, robią zdjęcia towaru wyciągniętego z paczki, ale nie pokazują tych butów po jakimś czasie.
  • Odpowiedz
@cdrw: Są cienkie i krótkie - stopa lepiej oddycha i jednocześnie jak najmniejszy obszar nogi jest zakryty. Plus do krótkich spodenek długie skarpety źle wyglądają. Kwestia gustu, ja się w nich lepiej czuję jak jest lato.
  • Odpowiedz
Są cienkie i krótkie - stopa lepiej oddycha i jednocześnie jak najmniejszy obszar nogi jest zakryty. Plus do krótkich spodenek długie skarpety źle wyglądają. Kwestia gustu, ja się w nich lepiej czuję jak jest lato.


@Mave: O FAK, jak bym czytal recenzje #rozowypasek odnosnie jakiegos ciucha xDDDDDDDDDD

Na pewno nie jestes gejem? xD
  • Odpowiedz
@cdrw: Zadałeś pytanie to odpowiedziałem, byłbyś bardziej zadowolony jakbym powiedział "Takie nosze bo takie wolę i #!$%@?"?
  • Odpowiedz