Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co kupic rodzinie.Jak co roku jest problem z wybraniem prezentow, bo wiadomo - wszystko już mają. Mam do obkupienia: mame,tate i babcie.Dla babci jak to babci wiadomo, cos na health się przyda, wiec jakies lekarstwa się jej kupi,ale dla rodzicow brak pomysłu.Jeszcze w tamtym roku np. kupiłem tacie serie ,,goodfather'' książek i filmow ( ma bzika na tym punkcie),a mamie jak co roku jakies fajniejsze kosmetyki czy cos,ale zauwazylem ze ona ma jakies inne wybrane swoje wiec lipa wybrać cos na czym się nie znam.Macie jakies pomysły? Co kupujecie swoim? #swieta #kiciochpyta
  • 18
@mrowkojad04: prezenty 100-150zl max
a no i dla ciotki młodej i dziadka jeszcze musze kupic.Ciotka może kosmetyki,a dla dziadka mam pomysl takiej drewnianej fajki z dobrym tytoniem (cale zycie kopci papierosy wiec to mi do glowy wpada)
@CiemnejStronyZwierzchnik: no z alko ogolnie dobry pomysl,ale teraz ma pelny barek wypelniony whiskaczami itd.Ogolnie to chyba kolekcjonuje,a nie pije więc nie wiem czy to dobry opomysl z tym alko.A taki karnet to w jakiej cenie? Myslalem ze karnet to tylko na silownie istnieje XD
@ashardin: no może cos z ubran wlasnie szalik albo jakies kapcie zimowe.

Fajne linki z godfatherem.Ogolnie to torba nie przejdzie nie ten wiek. Obrazu nie ma zbytnio gdzie powiesić( nie pasowalby), kalendarz fajny,ale tez nie ma gdzie powiesić.Bo w salonie to wiem ze nie powiesi na 100%,w sypialni zresztą tez nie bo tutaj mama się nie zgodzi XD
@ashardin: No w ogrodzie to częściej tata robi ( to jego pasja raczej, ale z narzedzi do ogrodu to on już raczej wszystko ma)

no właśnie sama ostatnio zaprowadzila mnie do sklepu i pokazala kapcie w renifery i ze takie chce ode mnie.No ale lol kapcie XD